Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
23/01/2021 - 09:40

Nowy oddział sklepu MIKA na ulicy Zielonej. Najwyższa jakość i duży wybór

Dla budowlańców, mechaników, przedsiębiorców i dla tych, którzy majsterkują na własną rękę. W otwartym niedawno sklepie MIKA w Nowym Sączu każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzęt dla fachowców znajduje się aż na trzech piętrach budynku przy ulicy Zielonej 53.

Szyld firmy MIKA nie jest nowością dla Sądeczan. Firma ma swój sklep na ulicy Dojazdowej 7, Osiedlowej 2a oraz w Limanowej na ulicy Krakowskiej 15. Logo MIKA to gwarancja dobrej obsługi, szerokiego wyboru produktów i sprzętu najlepszej jakości. Od 4 stycznia można ich odwiedzić w nowym oddziale przy ulicy Zielonej 53 w Nowym Sączu. Wcześniej w tym miejscu stał budynek, który pamiętał jeszcze czasy wojny. Nowa budowla w niczym nie przypomina swojego poprzednika.

Fot. Google Maps

Otwarcie nowego oddziału hurtowni MIKA zbiegło się w czasie z 25-leciem działalności firmy  na rynku. Właściciel przedsiębiorstwa, Zygmunt Wolak, o łożyskach wie niemal wszystko ponieważ zajmuje się nimi od blisko 30 lat. Przez ćwierć wieku firma zdobyła zaufanie klientów, a teraz otworzyła dla nich nowy oddział. Tam na klientów czeka doświadczona kadra, która doradzi klientom w doborze sprzętu.

Łożyska, śruby, wkręty, pasy klinowe, rozpuszczalniki, elektronarzędzia, odzież BHP czy narzędzia potrzebne w warsztacie - w sklepie MIKA można wyposażyć się w dosłownie wszystko. Na klientów czeka sprzęt sygnowany markami wiodących producentów na rynku takich jak FAG, SKF, Stomil, Motip, Richmann, Dedra, Topex, Kińczyk, Magnum, Milwaukee, DWT, Profix, Delta Plus i wiele innych.

 - Nasi klienci mają swoje ulubione marki. Jeśli dobrze pracowało im się na jakimś sprzęcie, nie chcą zmieniać go na inny. Staramy się zapewnić klientom różnorodność, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - mówi Zygmunt Wolak.

Adres Zielona 53 to także obowiązkowy przystanek dla przedsiębiorców, którzy zaopatrzą się tutaj w profesjonalny sprzęt. Na parterze czeka na nich szeroki wybór artykułów spawalniczych takich jak spawarki, elektrody, druty, maski automatyczne i gogle... W nowym oddziale firmy odnajdą się także klienci indywidualni, na których czeka remont mieszkania czy skręcenie mebli. Tutaj mogą liczyć na wsparcie kadry specjalistów, którzy pomogą w doborze sprzętu odpowiedniego dla ich potrzeb. Sprzęt najwyższej jakości, jaki można tu znaleźć, ułatwi domowe remonty czy naprawy.

Nowoczesna fasada budynku przyciąga uwagę przechodniów, ale prawdziwe zaskoczenie czeka na klientów w środku. Sklep MIKA przy ulicy Zielonej to prawdziwa trzypoziomowa galeria handlowa dla budowlańców, mechaników i nie tylko. Zakupy w takim miejscu ułatwia posegregowanie asortymentu na działy oraz jasne oznaczenia, które poprowadzą nas wprost do celu. Właściciel przedsiębiorstwa zadbał również o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Do wejścia od ulicy Spiskiej prowadzi podjazd dla wózków, a w środku działa winda. Zaparkowanie samochodu również nie powinno stanowić problemu - dla klientów dostępny jest plac z tyłu sklepu oraz kilka miejsc parkingowych przy ulicy Zielonej.

25-letnia MIKA stale się rozwija, dlatego też planowane jest otwarcie serwisu elektronarzędzi czy też wykonywanie przeglądu sprzętów do prac wysokościowych. Wszystko po to, aby ułatwić fachowcom załatwianie spraw. Zapraszamy do odwiedzin sklepu MIKA przy ulicy Zielonej 53 w Nowym Sączu oraz na stronę internetową www.mika-sklep.pl.

MIKA: dla fachowców i domowych majsterkowiczów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie
Nowy oddział hurtowni MIKA ma aż trzy piętra, na których znajdziemy narzędzia, elektronarzędzia i sprzęt BHP. W doborze profesjonalnego sprzętu pomoże doświadczona kadra. Zobaczcie jak wygląda nowy budynek przy ulicy Zielonej 53 w Nowym Sączu.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021