Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
15/10/2021 - 08:10

Nowy oddział salonu firmowego EMPRO już w Nowym Sączu, przy ul. Tarnowskiej 180

Od września w naszym mieście można zauważyć unoszące się czerwone flagi salonu firmowego EMPRO, który reprezentuje amerykańskiego producenta akumulatorowych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów. Produkty oferowane przez producenta charakteryzują się innowacyjnością oraz niezawodną wydajnością przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pracy swoim użytkownikom. Marka Milwaukee utożsamiana jest z urządzeniami o najwyższej jakości.

- Szyld dystrybutora Milwaukee jest nowością dla Sądeczan. Macierzysty sklep znajduje się w centralnej Polsce, a dokładniej w Garwolinie (ul. Targowa 60). Jest to pierwsze przedsięwzięcie o takiej skali dla garwolińskiego przedsiębiorstwa. Otwarcie nowego punktu właśnie w tej części kraju zostało wcześniej poddane odpowiedniej analizie pod względem rentowności i potencjału znajdujących się w tych okolicach firm produkcyjno-handlowych – mówi właściciel Marcin Masny.

Otwarcie pierwszego oddziału salonu EMPRO odbyło się po 7 latach od założenia działalności. Z upływem lat przedsiębiorstwo poszerzało swoją ofertę asortymentową oraz nawiązywało wiele kontaktów z czołowymi przedstawicielami szeroko pojętej branży budowlanej. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi EMPRO zdobyło zaufanie wielu krajowych firm.

Oddział w Nowym Sączu jest przystankiem dla firm, które cenią sobie jakość urządzeń, zakres asortymentowy, fachowe doradztwo podczas zakupów oraz opiekę posprzedażową. W nowym salonie firmowym EMPRO podstawowym wyposażeniem są produkty marki Milwaukee, począwszy od drobnych akcesoriów do niezawodnych elektronarzędzi, które znajdują zastosowanie w wielu segmentach rynkowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów - zachowanie kompleksowej obsługi, czyli tego co oczekują współcześni klienci, garwoliński dystrybutor wprowadza marki uzupełniające, które uplasowały swoje wysokie miejsce na globalnym rynku tj. Wiha, Festool, Sigma, Nivel, AEG, Ryobi, Airpress, Flex. Ponadto swoje miejsce na regałach znajdą również produkty z segmentu odzieży i akcesoriów BHP czyli Mascot oraz Snickers.

W celu zapoznania klientów z produktami marki Milwaukee, przygotowana została dobrze wyposażona strefa testowa, gdzie odwiedzający mogą zapoznać się ze specyfikacją i przetestować wybrane elektronarzędzia, które cieszą się największą popularnością tj. wyrzynarki, wkrętarki, zakrętarki, szlifierki itd.

Idąc śladem garwolińskiego oddziału, sklep w Nowym Sączu planuje ciągły rozwój, aby oferowany asortyment i obsługa była na jak najwyższym poziomie. Na powierzchni ponad 400-metrowego sklepu, każdy odwiedzający zarówno hobbysta i profesjonalista, znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin sklepu narzędziowego EMPRO przy ulicy Tarnowskiej 180 w Nowym Sączu oraz na stronę internetową www.empro.pro.

Nowy oddział salonu firmowego EMPRO w Nowym Sączu, przy ulicy Tarnowskiej 180
Od września w naszym mieście można zauważyć unoszące się czerwone flagi salonu firmowego EMPRO, który reprezentuje amerykańskiego producenta akumulatorowych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalistów. Produkty oferowane przez producenta charakteryzują się innowacyjnością oraz niezawodną wydajnością przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pracy swoim użytkownikom. Marka Milwaukee utożsamiana jest z urządzeniami o najwyższej jakości. (Fot. EMPRO)

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu