Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
19/02/2020 - 12:55

Nawojowa: możesz oceniać wnioski konkursowe. Chętny?

W gminie Nawojowa potrzebują ekspertów do oceny projektów. Kto może je sprawdzać i opiniować?

W związku z ogłoszeniem, przez wójta gminy Nawojowa, otartego konkursu ofert, o którym pisaliśmy w materiale "Nawojowa: chcesz działać? Złóż wniosek!", został również ogłoszony nabór, mający wyłonić bezstronną komisję, która będzie miała za swój cel ocenić napływające wnioski ofertowe na wsparcie realizacji zadań publicznych w roku 2020.

Osoby, pragnące zasiąść w wspomnianej komisji, przede wszystkim muszą spełnić kilka podstawowych warunków: być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i korzystać z pełni praw publicznych, nie reprezentować organizacji biorących udział w danym konkursie ofert oraz nie pozostawać wobec wnioskodawców biorących udział w konkursie w takim stosunku prawnym lub faktycznym, który mógłby budzić uzasadnione wątpliwości, co do ich bezstronności. Warto dodać, iż za pracę w komisji konkursowej, nie otrzymuje się żadnego wynagrodzenia oraz zwrotów kosztów podróży. Jest to zatem funkcja społeczna.

Termin składania wniosków, które można przynieść osobiście do urzędu gminy lub wysłać na jego adres, upływa 11 marca br.  W przypadku skorzystania z drogi pocztowej, za datę złożenia wniosku, uznaje się dzień wpłynięcia korespondencji na dziennik podawczy urzędu.

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji członka komisji konkursowej, stosowne dokumenty i szczegółowe informacje mogą pobrać ze strony biuletynu informacji publicznej urzędu gminy Nawojowa.


(Karol Trojan) [email protected], fot.: PixabayDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI