Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
08/11/2017 - 17:40

To możliwe?Biznesowe rekiny pomagają rozkręcić biznes małym płotkom?

Mają innowacyjne pomysły i szukają możliwości ich realizacji. Wielu młodych przedsiębiorców, którzy dopiero wystartowali z własnymi firmami szuka biznesowego modelu, który gwarantowałby jej rozwój. Gdzie go znaleźć? Taka szansę daje Forum Przemysłowe w Karpaczu, udany, młodszy brat krynickiego Forum Ekonomicznego.

Jest ledwie „konferencyjnym maluchem” w porównaniu z krynickim Forum Ekonomicznym, ale z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie i przyciąga duży i średni biznes, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Forum Przemysłowe w Karpaczu, które w tym roku odbędzie się po raz trzeci, to wielka szans dla polskich star-upów czyli dla tych, którzy dopiero wchodzą ze swoimi, najczęściej innowacyjnymi,  pomysłami do biznesu.   

Czytaj też Po Forum Ekonomicznym Zygmunt Berdychowski odpala Forum Przemysłowe

Podczas konferencji start-upy będą miały możliwość zaprezentowania się przed liczną grupą gości i ekspertów i wygrania udziału w Startup Session podczas przyszłorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy, gdzie biznesowi debiutanci pokazują swoje produkty lub usługi na własnym stoisku. Zyskają też szansę na poznanie prezesów największych polskich i zagranicznych firm, polityków, innowatorów i ekspertów oraz zaprezentowania swoich osiągnięć i rozwiązań potencjalnym partnerom biznesowym.

W ubiegłorocznym Forum Przemysłowym w Karpaczu uczestniczyły startupy, które działają w różnych modelach biznesowych i przedstawiają bogatą ofertę usług i produktów. Gościem konferencji był m.in. startup Footsteps, który tworzy aplikację mobilną i platformę turystyczną.

Czytaj też Zgarnęli 100 tysięcy złotych na biznes!

– Udział w Forum Przemysłowym to przede wszystkim okazja do nawiązania nowych kontaktów z przedstawicielami największego biznesu w Polsce. Co ciekawe, firmy te są bardzo otwarte na innowacje i szukają na rynku kompetencji startupów, dzięki którym mogłyby takie rozwiązania wdrożyć, gdyż stosowanie własnych zasobów jest najczęściej w tym przypadku bardzo drogie i czasochłonne. W zeszłym roku podczas Forum udało nam się dostać do kilku nowych, dużych klientów, co jest naprawdę wielką wartością dla naszej firmy – mówi Piotr Sędzik, CEO Footsteps, który w tym roku również pojawi się na Forum w Karpaczu.

W tForum Przemysłowym w Karpaczu weźmie udział blisko 700 gości reprezentujących duży i średni biznes, zarówno z Polski jak i z zagranicy, przedstawiciele administracji publicznej, środowisk eksperckich oraz mediów.

(Jmik) fot. forum-ekonomiczne.plDziękujemy za przesłanie błędu