Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
14/08/2020 - 06:15

Młodzi, zdolni, przedsiębiorczy – w tym roku spotkają się w sieci

Młodzi Liderzy zapraszają wszystkich chętnych i pełnych zapału młodych do wzięcia udziału w XV Forum Ekonomicznym Młodych Liderów. W tym roku warsztaty i spotkania odbędą się w sieci. Kilkudniowe wydarzenie gromadzi ludzi z całego świata.

XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów, fot. Sądeczanin

Jedyne takie wydarzenie we wschodniej Europie będzie miało miejsce 8 – 10 września 2020 roku. Już po raz piętnasty młodzi ludzie spotkają się aby słuchać dyskusji i brać udział w ciekawych warsztatach. Organizatorzy tegorocznej edycji stanęli jednak przed nie lada wyzwaniem. Koronawirus pokrzyżował ich plany. Ale Młodzi Liderzy nie odpuszczają tak szybko. Sytuacja epidemiologiczna w kraju jest tylko niewielką przeszkodą do pokonania, kiedy ma się takie zaplecze technologiczne. W tym roku uczestnicy Forum Ekonomicznego Młodych Liderów spotkają się w sieci.

Zobacz jak wyglądało to wydarzenie w poprzednim roku: Rozpoczęło się XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów [WIDEO] 

Ale poza kontaktem personalnym z innymi uczestnikami, nic ich nie ominie. Będą mieli możliwość brać udział w praktycznych warsztatach, posłuchają interesujących paneli dyskusyjnych i debat. Forum Ekonomiczne Młodych Liderów to także okazja, aby spotkać przedstawicieli rządu, samorządów, świata biznesu czy nauki. Nie zabraknie też wirtualnych spacerów po największych firmach w Polsce. Ponadto, uczestnicy wezmą też udział w integracyjnym wieczorze międzykulturowym ze wspólną grywalizacją. Młodzi Liderzy posłuchają także o historii NSZZ „Solidarność” w związku z 40-stym jubileuszem jej powstania.

Rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa. Tutaj znajdziesz formularz zgłoszeniowy. XV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów czeka na Ciebie i gości z całego świata.

Czytaj również: Tutaj się nie spotkamy. Te sądeckie imprezy zostały odwołane w powodu pandemii

PS, fot. Archiwum SądeczaninaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)