Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
18/08/2019 - 12:25

Miasteczko XXIX Forum Ekonomicznego tworzą miliony elementów

XXIX Forum Ekonomiczne odbędzie się od 3 do 5 września. Na krynickim Deptaku montowane jest całe miasteczko:

Na krynickim Deptaku montowane jest miasteczko XXIX Forum Ekonomicznego. Forum rusza już 3 września 2019 roku. Tuż po nim, te same obiekty zostaną wykorzystane podczas Festiwalu Biegowego. Forum Ekonomiczne i Festiwal Biegowy przyciągają do Krynicy co roku najważniejszych w Europie polityków, szefów firm, ludzi kultury, a także kilkanaście tysięcy biegaczy - zawodowców i amatorów. Dzięki Forum i Festiwalowi Biegów Krynica jest we wszystkich światowych mediach, a restauracje i hotele są pełne klientów.

Miasteczko, które powstaje właśnie w  centrum uzdrowiska to setki ludzi zaangażowanych w jego budowę. To miliony elementów, które przywiozło tu 40 tirów. "Sądeczanin" rozmawia z Lesławem Ciasnochą, z firmy zajmującej się produkcją, wynajmem i sprzedażą hal namiotowych, na temat prac, które są obecnie wykonywane dla Forum E

W tym roku Forum Ekonomiczne odbędzie się pod hasłem „Europa jutra. Silna, czyli jaka?”. W tegorocznym Forum będzie uczestniczyło kilka tysięcy gości z Europy, Azji Centralnej i USA. Zaplanowanych jest m.in. sześć sesji plenarnych, ponad 200 paneli dyskusyjnych i wykładów, warsztaty, prezentacje narodowe i regionalne. Na Forum Ekonomicznym nie zabraknie również debat plenerowych i wydarzeń kulturalnych.

Podobnie jak w latach poprzednich zostaną wręczone nagrody Forum Ekonomicznego w następujących kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku, Nowa Kultura Nowej Europy, Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej.

(wideo: Andrzej Gulewicz)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)