Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
08/03/2016 - 10:10

Miała być galeria, jest powierzchnia ogłoszeniowo-reklamowa

Lokalizacja niby dobra, narożnik vis-a-vis galerii Europa, ale ruchu jakoś nie widać. Są za to duże, kolejne reklamy.

Co decyduje o tym, że dana powierzchnia handlowa się sprzedaje? Lokalizacja to jedno, ale ważne są też na przykład miejsca parkingowe. Nie tylko dla obsługi, ale przede wszystkim dla klientów. W tym wypadku nie da się ukryć deficytu. Ale dla chcącego nic trudnego, klienci mogliby się ratować parkingami obok. - Miała być mini galeria a jest sług ogłoszeniowo reklamowy. Tam chyba żaden sklep nie działa - komentują sądeczanie. Trudno im odmówić, bo reklamy rzeczywiście widać a ruchu klientów już nie.  

Osoba, która zgłosiła się pod numerem podanym jako kontaktowy dla osób zainteresowanych wynajmem powierzchni w tym miejscu nie była zbyt rozmowna. Mężczyzna zapewnił nas, że wolne jest tylko jedno piętro. O reklamach nie bardzo chciał rozmawiać, zastrzegał, że akurat nie ma go w Nowym Sączu. Poprosiliśmy o podanie chociaż ceny za wynajem. - 120 metrów kwadratowych na dole kosztuje 5 tysięcy złotych - usłyszeliśmy.

Więcej dowiedzieliśmy się od właściciela obiektu Krzysztofa Kosińskiego- Mamy wynajęte trzy lokale a reklamy, które wiszą na budynku należą do firm, które z nich korzystają. 

Po szybkim przeliczeniu okazało się, że metr kwadratowy kosztuje tu ok. 41 złotych miesięcznie. Dla porównania podajemy ceny w pozostałych galeriach w Nowym Sączu:

- Korona koło Trzech koron - 60 - 80 złotych za metr

- Sandecja – 40 – 120 złotych za metr, obecnie jest sześć wolnych lokali

- Gołąbkowice – 40 -100 złotych za metr – brak wolnych lokali

- Europa II – 50 -100 złotych – brak wolnych lokali

Więcej dowiedzieliśmy się od właściciela obiektu Krzysztofa Kosińskiego: - Mamy wynajęte trzy lokale a reklamy, które wiszą na budynku należą do firm, które z nich korzystają. 

ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI