Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 grudnia. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
23/11/2017 - 15:20

Masz dość prania i prasowania? W tej pralni zrobią to za Ciebie!

Ile razy zdarzyło się Wam zniszczyć ubrania w czasie prania? Ile straciliście już przez to ulubionych rzeczy, bo się skurczyły lub zupełnie straciły kolor? Macie dość prasowania? Odpowiedzią jest pomoc profesjonalistów z firmy Sądecka Pralnia Chemiczna i Magiel w Nowym Sączu.

Niektóre ubrania, przede wszystkim te z naturalnych materiałów, nie nadają się do prania w tradycyjnym automacie, w którym możemy je jedynie poważnie uszkodzić, odkształcić, rozciągnąć lub skurczyć. Tylko jak tego uniknąć, jeśli jednocześnie trzeba usunąć codzienne zabrudzenia a czasem wyjątkowo uporczywe plamy?

Stuprocentowego bezpieczeństwa nie gwarantuje nawet pranie ręczne i drogie środki czyszczące. Po co więc ryzykować, skoro można skorzystać z usług i wiedzy profesjonalistów?

Odpowiedzią na Wasze potrzeby jest Sądecka Pralnia Chemiczna i Magiel. To prawdziwie rodzinna firma z tradycjami. Przeszło 40 lat działa na sądeckim rynku pralniczym, świadcząc usługi w zakresie prania chemicznego, wodnego, prasowania oraz maglowania.

Jest to miejsce gdzie można wyczyścić rzeczy, które nadają się do specjalnego czyszczenia na sucho i zamówić pranie tradycyjne.

Oddając odzież do pralni chemicznej wiesz, że Twoje ubrania znajdują się w dobrych rękach ludzi z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu procesu czyszczenia każdego rodzaju tkanin.

- Dzięki nam państwa garderoba może wyglądać nieskazitelnie i służyć znacznie dłużej. Dlatego plama z czerwonego wina na ulubionej sukience nie jest problemem. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie najwyższej jakości detergentów bezpiecznych i przyjaznych środowisku pozwala nam na usunięcie ciężkich i nietypowych zabrudzeń - mówi Jakub Magiera, właściciel pralni.

- Wiemy jak zająć się nawet najdelikatniejszymi materiałami. Dysponując markowymi środkami czyszczącymi, skrupulatnie dopasowujemy je do konkretnej tkaniny. Podobnie jest z metodą prania - dodaje z przekonaniem. – Z usług naszej pralni chętnie korzystają zarówno duże firmy, restauracje, hotele, jak i klienci indywidualni.

W pralni na ul. Kochanowskiego 19 w Nowym Sączu wypierzesz również dywany, firany i inne tekstylia, które odzyskując dawny blask, zdobić będą domową przestrzeń jeszcze przez wiele lat.

Pralnia Sądecka nieustannie się rozwija poszerzając zakres swoich usług. Wyróżnia ją kompetentny personel, szeroka oferta i atrakcyjny cennik.

Pralnia na ul. Kochanowskiego 19 w Nowym Sączu otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-17:30.

Powołując się na ten artykuł do końca 2017 roku skorzystasz z usług pralni z 15% rabatem!

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu