Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
18/11/2021 - 21:25

Małopolskie firmy uczestniczą w targach Touristik & Caravaning w Lipsku

Targi Touristik & Caravaning w Lipsku rozpoczęły się w środę. Biorą w nich udział również firmy uczestniczące w projekcie „Aktywnie w Małopolsce”, który jest koordynowany przez Fundację Sądecką. Przedstawiamy swoją ofertę zagranicznym klientom.

Pod koniec września, małopolskie firmy biorące udział w projekcie „Aktywnie w Małopolsce”, koordynowanym przez Fundację Sądecką, wzięły udział w targach Sea Otter Europe w hiszpańskiej Gironie. Okazały się dużym sukcesem, co najlepiej potwierdza fakt, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Tym razem udaliśmy się do lipska, gdzie od środy (17 listopada) do Niedzieli (21 listopada) trwają targi Touristik & Caravaning. Nie brakuje na nich letnich, turystycznych i rowerowych klimatów. A wszystko… u progu zimy.

Jak zawsze uczestnictwo w tak dużym wydarzeniu o zasięgu światowym (biorą w nim udział firmy chociażby z Australii) jest szansą na przedstawienie swojej oferty zagranicznym klientom i otwarciem się na nowe rynki.

Nasze stoisko, umieszczone na jednej z hal, na których odbywają się targi, jest przez zagranicznych gości zauważane i odwiedzane. Przedstawiciele projektu „Aktywnie w Małopolsce” mogą prezentować im swoją ofertę oraz promować nasz region, opowiadając m.in. o licznych udogodnieniach dla rowerzystów i wielu ścieżkach rowerowych.

Pozyskane kontakty z pewnością zaprocentują w przyszłości, a Małopolska może zyskać nowych turystów i partnerów. W wydarzeniu razem z nami uczestniczą firmy:

  • Pima Velobike -zajmuje się produkcją velomobilów. Są to poziome pojazdy typu bike z aerodynamiczną karoserią wykonaną z materiału kompozytowego. Wykorzystują napęd hybrydowy – mogą być napędzane siłą mięśni jak klasyczny rower i wspomagane elektrycznie. Ze względu na to, że są to pojazdy rowerowe, mogą poruszać się po ścieżkach rowerowych, a także mogą wjeżdżać do miejsc, w których obowiązuje zakaz ruchu dla samochodów. Powstają w Małopolsce i cieszą się popularnością na rynkach Europy Zachodniej.
  • Funaticos - Efektem jej pracy są niestandardowe spodnie, bluzy i softshelle wykonane z najlepszych materiałów o unikatowym i bardzo oryginalnym wzorze. Wszystkie produkty są szyte na miarę.
  • MeloMe -  Małopolski producent czapek, który stawia na wysoką jakość, kolor, a przede wszystkim precyzyjne ręczne wykonanie. Wykonane są z materiałów, które ułatwiają oddychanie skóry, a także  chronią przed zimnem.
  • SEEDiA - firma produkująca inteligentne, ekologiczne meble miejskie do przestrzeni publicznej. Flagowymi produktami są 3 modele ławek, które zasilane energią słoneczną. Mogą służyć jako miejsce do ładowania urządzeń mobilnych oraz korzystania z darmowego internetu.Posiada również kosze na śmieci informujące o stanie zapełnienia, InfoKioski służące jako punkt informacji oraz inteligentne wiaty przystankowe, które w najbliższych miesiącach zostaną zainstalowane w północnej części Polski.

- Bardzo się cieszę z możliwości uczestnictwa w targach. Promuję produkty firmy Pima Velobike, czyli rowerowe pojazdy elektryczne i przyczepki turystyczne. Nasza oferta jest futurystyczna i cieszy się zainteresowaniem – mówi prosto z Lipska Patryk Pięta, przedstawiciel firmy Pima Velobike.

Wydarzenie potrwa przez kilka dni, dzięki czemu nasza oferta dotrze do jeszcze większego grona osób. ([email protected], fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu