Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
17/07/2022 - 19:25

Małopolskie firmy na targach Eurobike we Frankfurcie. Zainteresowanie było duże

W niemieckim Frankfurcie nad Menem odbywały się targi rowerowe Eurobike 2022. Nie zabrakło na nich również naszych lokalnych firm, które biorą udział w projekcie „Aktywnie w Małopolskie”, koordynowanym przez Fundację Sądecką. Nasza oferta cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Eurobike, to międzynarodowe targi rowerowe, na których swoją ofertę przedstawia ponad 1300 wystawców. Odbywają się we Frankfurcie nad Menem i wśród tutejszych mieszkańców wzbudzają bardzo duże zainteresowanie. Wydarzeniu towarzyszą także wyścigi rowerowe, pokazowe przejazdy czy możliwość przetestowania najnowszych modeli dwukołowców.

Swoje stoisko mieli na nich także uczestnicy projektu „Aktywnie w Małopolsce”, który koordynuje Fundacja Sądecka. Wiele osób podchodziło i pytało o szczegóły. Jest to zatem znakomita okazja do zaprezentowania na szeroką skalę swojej oferty i nawiązanie kontaktów, które zaprocentują w przyszłości.

W targach brały udział firmy:

  • Restauracja 4 Pory Roku – została otwarta w lutym 2002 roku. Urzeka miłą, ciepłą atmosferą i profesjonalną obsługą. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć, bankietów okolicznościowych i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Znajduje się w pobliżu ścieżki rowerowej Eurovelo, czym zachęca rowerzystów do skorzystania z usług.
  • Bike-Tech – Młoda i prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w powiecie krakowskim. Zajmuje się serwisem rowerów. Jej działalność podzielona jest na trzy główne sektory: serwis klasyczny, serwis mobilny, oraz serwis świadczony w formie usługi door to door. Dzięki doświadczeniu serwisantów udaje się jej świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
  • Fundacja Edumocni - Powstała w sierpniu 2018 roku. Ma siedzibę w Tarnowie. Prowadzi działania na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, kwalifikacje zawodowych pracowników i przeciwdziałania bezrobociu. Dzięki doświadczeniu swojego zespołu stara się o fundusze unijne, pomaga klientom pozyskiwać dotacje oraz aktywnie działa na rynku szkoleń.
  • Jadam Chatka Włóczykija - pięknie położony drewniany domek z widokiem na Tatry i Pogórze. Kameralny klimat miejsca sprawia, że można tu odpocząć z dala od miejskiego zgiełku.  W ofercie ma również możliwość wypożyczenia rowerów oraz przyczepki dla malucha. Obok chatki znajduje się miejsce na ognisko, grill oraz plac zabaw dla dzieci i boisko.

Targi trwały od wtorku (13 lipca) do niedzieli (18 lipca). Poprzednio uczestnicy projektu „Aktywnie w Małopolsce” brali udział również m.in. w targach w hiszpańskiej Gironie. ([email protected], fot.: MP)

Projekt pn.  „Promocja gospodarcza Małopolski poprzez rozwój i internacjonalizację usług około-rowerowych” realizowany w ramach Poddziałania 3.3.1. Promocja gospodarcza Małopolski Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020.​
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu