Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
29/07/2020 - 15:45

Magnum Bowling Club w hotelu Beskid. Jak działa kręgielnia? [WIDEO]

Hotel Beskid nieustannie się rozwija i poszerza wachlarz dostępnych usług. Od niedawna goście mogą korzystać z nowej kręgielni, która przeszła gruntowny remont. Jak teraz wygląda? Co się zmieniło? Zobaczcie nasze wideo!

Kręgielnia Magnum to nie tylko kręgle i bilard, ale również bogata oferta drinków przy barze, świeża, włoska pizza, przekąski oraz profesjonalna obsługa, o czym goście mogą przekonać się podczas imprez okolicznościowych czy spotkań z przyjaciółmi. Lokal mieści się na poziomie S.

Kręgle to rozrywka dla wszystkich. Właściciele obiektu oddali do dyspozycji gości trzy nowoczesne tory do gry. Duża przestrzeń i możliwość zamknięcia sali pozwala na zorganizowanie imprez integracyjnych, firmowych, jubileuszy, urodzin, a nawet przyjęć okolicznościowych dla najmłodszych.

Zasady są proste – gracz ma za zadanie strącić jak najwięcej kręgli w jak najmniejszej ilości rzutów kulą. Ideałem byłoby przewrócenie wszystkich jednym rzutem… To wcale nie takie łatwe, jak pozornie się wydaje!

Czytaj też: Atelier Sędziwoja i Stare Kino wracają do gry. Najbardziej tęsknili za klientami

Magnum Bowling Club to również świetny pomysł dla pracodawców, którzy chcą docenić swoich pracowników – mogą podarować im vouchery upominkowe na kręgle.

Do kręgielni w hotelu Beskid chce się wracać. W dużej mierze jest to zasługa organizowanych w hotelu imprez z wieloma atrakcjami. Turnieje bowlingowe, ligi firmowe, imprezy tematyczne, Mikołajki, wigilie, niestandardowe konferencje i spotkania biznesowe, a nawet pokazy i prezentacje firmowych produktów – to wszystko dzieje się w hotelu Beskid!

Zobacz także: Willa Poprad. Miejsce uwielbiane przez turystów i mieszkańców naszego regionu

Masz inny pomysł na wieczór? Chcesz, aby Twoja impreza była wyjątkowa, a goście zachwyceni? Magnum Bowling Club to świetny wybór. Do zobaczenia w kręgielni!

[email protected], wideo, fot. Daniel Szlag

Magnum Bowling Club w hotelu Beskid. Jak działa kręgielnia? [WIDEO]
Fot. Daniel Szlag

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)