Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
02/05/2021 - 09:00

Leśny Zakątek - raj do wynajęcia z dala od zgiełku miasta

W odległości kilku kilometrów od Nowego Sącza, miłośnicy przyrody i spokoju, ale też przygody, imprez i wyśmienitego jedzenia znajdą coś dla siebie. Wystarczy raz przyjechać do Leśnego Zakątka w Piątkowej, a na pewno będzie się tu często wracać.

Leśny Zakątek

Leśny Zakątek to wyjątkowe miejsce blisko Nowego Sącza, a jednak oddalone od zgiełku miasta i szumu samochodów, otoczone zielenią lasu i łąk. Z prostym dojazdem oraz parkingiem i - co najważniejsze - w całości do wynajęcia. Można tu nie tylko spędzić weekend w drewnianym, wygodnie wyposażonym domku, ale też zorganizować rodzinną imprezę dla 50 osób lub grilla dla przyjaciół. Właściciele zapewniają pyszne jedzenie - menu można skomponować samemu z całego wachlarza dostępnych potraw.

Leśny Zakątek

- Nasz Leśny Zakątek to również raj dla dzieci - mówi Sławomir Bochenek, właściciel obiektu. - Nie brakuje u nas huśtawek, urządzeń do wspinania, bujaków czy przestrzeni wyposażonej jak sala w najlepszym przedszkolu. U nas jest bezpiecznie - cały teren jest ogrodzony i zielony, mamy też las ze ścieżką przyrodniczą, w którym organizujemy wycieczki dla dzieci i młodzieży. Podczas gdy rodzice świetnie się bawią, siedząc przy stołach, maluchy mogą spokojnie zajmować się swoimi sprawami pod okiem opiekuna, a później wspominać pobyt u nas równie dobrze jak dorośli.

Leśny Zakątek

Skąd pomysł na stworzenie Leśnego Zakątka?
- Brakowało takiego miejsca w okolicy Nowego Sącza - dodaje Sławomir Bochenek. - To nie agroturystyka i nie hotel. Można na przykład w cztery osoby wynająć domek i spędzić tu weekend. Można zorganizować przyjęcie z okazji chrzcin, pierwszej komunii, urodzin, rocznicy ślubu, awansu w pracy lub po prostu umówić się ze znajomymi na dobrą imprezę. To również świetne miejsce na spotkanie integracyjne.

- Nasi goście nie będą nikomu przeszkadzać - wokół jest zielono, a w najbliższym otoczeniu nie ma zabudowań. Podczas organizacji różnych spotkań zapewniamy posiłki robione według sprawdzonych przepisów, z naturalnych produktów i ekologiczne. Mamy też swoją pasiekę, różne rodzaje miodu i domek do apiterapii – dodaje właściciel.

Leśny Zakątek

W Leśnym Zakątku do dyspozycji gości są dwie sale mieszczące do 50 osób, taras i altana z grillem. Dla młodszych – plac zabaw i strefa rekreacji. Menu dobierane jest indywidualnie, szef kuchni korzysta z ekologicznych i lokalnych produktów. Na życzenie klienta możliwe jest zapewnienie cateringu firmy zewnętrznej – wtedy właściciel udostępnia w pełni wyposażoną salę. Oprócz typowych imprez i spotkań, Leśny Zakątek słynie z organizowania zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz wydarzeń CSR dla firm.

Leśny Zakątek

Warto od czasu do czasu wyrwać się za miasto i odpocząć. Warto spędzić czas nie martwiąc się o nic. Warto dać sobie szansę na odrobinę wytchnienia. I właśnie tego doświadczymy w Leśnym Zakątku, tuż za miastem, ale jednocześnie jakże daleko od codzienności. Tutaj człowiek i natura żyją w zgodzie, a czas płynie zupełnie inaczej.

Kontakt: Leśny Zakątek, Piątkowa 358, telefon: 728 580 570
www.lesnyzakatekpiatkowa.pl
Odwiedź nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020