Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
10/11/2020 - 21:35

Które drogi remontują w mieście i gminie Krynica?

Na terenie gminy Krynica-Zdrój, w Tyliczu trwa remont nawierzchni ul. Pułaskiego, od drogi krajowej nr 75 do ul. Wolności oraz budowa chodnika przy drodze powiatowej w Bereście, od drogi wojewódzkiej 981 do mostu.

Trwa remont nawierzchni na ul. Pułaskiego w Tyliczu, od drogi krajowej nr 75 do ul. Wolności oraz budowa chodnika przy drodze powiatowej w Bereście, od drogi wojewódzkiej 981 do mostu. Gmina wykonała projekt budowlany oraz partycypuje w kosztach budowy chodnika w 50 proc.

Na ukończeniu jest remont około kilometrowy odcinek drogi od Cichego Kącika do Mochnaczki Wyżnej, współfinansowany przez Fundusz Dróg Samorządowych.

-Zgłosiliśmy remont ul. Andersa do kolejnego naboru w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.-informuje burmistrz Piotr Ryba -Pod koniec listopada spodziewamy się rozstrzygnięcia w sprawie uzyskania dofinansowania na to zadanie. Jeżeli je otrzymamy to remont będzie realizowany w 2021 roku.

Gmina Krynica-Zdrój, wspólnie z powiatem nowosądeckim przygotowuje projekty budowy chodników na ul. Pułaskiego w Krynicy, wraz z rozbudową drogi oraz w Tyliczu, wraz z budową oświetlenia.

Natomiast zakończone zostały prace remontowe nawierzchni na krynickich ulicach: Park Sportowy, Wspólna, Podgórna, Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Zielona, Słotwińska, Czarny Potok, Wiejska, Źródlana, Graniczna, Krótka, Ebersa, Stara Droga oraz dróg w Bereście.

(MK) fot. aut, remont drogi w Tyliczu
 

Które drogi remontują w mieście i gminie Krynica?
Na terenie gminy Krynica, w Tyliczu trwa remont nawierzchni ul. Pułaskiego, od drogi krajowej nr 75 do ul. Wolności oraz budowa chodnika przy drodze powiatowej w Bereście, od drogi wojewódzkiej 981 do mostu.


Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog