Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 maja. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
19/02/2019 - 11:00

Krynica za pół ceny. O co tu chodzi?

Od 15 do 17 marca szczególnie warto wybrać się do Krynicy-Zdroju, bo będzie tu można skorzystać z ofert i usług turystycznych po obniżonych cenach.

W marcu Krynica za pół ceny

Projekt "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny", który wystartuje w całej Polsce  po raz szósty w połowie marca, ma na celu promowanie atrakcji i usług turystycznych poza głównym sezonem turystycznym. Dzięki niemu każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Krynica-Zdrój po raz kolejny bierze udział w akcji. Podmioty w niej uczestniczące (branża, gastronomia, stacje narciarskie, muzea, kolej,  itp.), świadczące usługi turystyczne zaoferują zniżki, wynoszące co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej, większość ofert nie jest limitowana.

- Potencjał macie Państwo  przeogromny. Są tutaj najpiękniejsze miejsca: jeziora, góry"- podkreśliła Olga Piekarzewska, główna specjalistka Wydziału Planowania i Upowszechniania Turystyki  w Ministerstwie Sportu i Turystyki, podczas ubiegłorocznego Salonu Przemysłu Turystycznego, organizowanego przez Fundację Sądecką - " Projekt "Polska-zobacz więcej. Weekend za pół ceny" jest realizowany  dwa razy w roku, poza sezonem.  Warto w nim uczestniczyć , gdyż przynosi wiele korzyści. Turyści masowo z  tej propozycji korzystają. 

 Projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowany jest dwa razy w roku - w marcu i w październiku.

(MK) fot. ilustracyjny aut.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach