Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
18/04/2021 - 21:40

Krynica: remont ul. Andersa, ale na tym nie koniec. Planują kolejne

Kilka dni temu ruszył remont ulicy gen. Władysława Andersa w Krynicy-Zdroju. Ale na tym nie koniec. Miasto planuje też m.in.: przebudowę ulicy Kościuszki, ul. Garbery i Kopernika w Tyliczu oraz drogi Czyrna-Banica.


Ulica gen. Władysława Andersa w Krynicy-Zdroju, to trzecia po Słotwińskiej i odcinku drogi w Mochnaczce Wyżnej, która otrzymała wsparcie z Funduszu Dróg Samorządowych. Jej remont ruszył 12 kwietnia, a koszt przedsięwzięcia to 300 tysięcy złotych.

- Cieszę się, że to kolejna droga, której stan techniczny znacznie się poprawi. Dzięki Funduszowi Dróg Samorządowych udało się już wyremontować część ul. Halnej, ul. Słotwińską oraz drogę na Cichy Kącik. Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie wniosków dotyczących remontów ulic Dąbrowskiego i Podgórnej - mówi burmistrz Piotr Ryba. - W trakcie procedury projektowej jest przebudowa ul. Kościuszki, ul. Źródlanej "droga na ogrody", ul. Garbery i Kopernika w Tyliczu oraz droga Czyrna-Banica. (MK) fot. ilustracyjne aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog