Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
29/12/2017 - 12:25

Kibice walczą o stadion: „Cierpliwość się skończyła, chcieli wojny, to będzie wojna!”

Informacja o nie przyjęciu jedynej oferty w przetargu na budowę stadionu wzburzyła sądeckich kibiców. W komentarzach pojawiają się ostre słowa, planowane są już działania.

- Rozmawialiśmy, przyglądaliśmy się, czekaliśmy, wierzyliśmy w każde ich słowa... ale już koniec!  Kończymy działania w białych rękawiczkach. Bezpośrednio po Nowym Roku zorganizujemy manifestacje pod Ratuszem, jednocześnie damy im dać do zrozumienia, że przekroczyli granice której nie mieli prawa przekroczyć, stracili nasze zaufanie, z****i najważniejsza kwestie którą mieli do ogarnięcia - powiedział przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, komentując aktualne działania władz miasta.

Zobacz: Co z przetargiem na stadion? Chaos informacyjny

Konflikt jest już nieunikniony. Zapowiedziano to dosadnie. - Cierpliwość się skończyła, chcieli wojny, to będzie wojna! Sandecja to my, a nie oni! - dodał członek władz ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu.

Zobacz: Losy przetargu na stadion rozstrzygną się przed świętami!

Z naszych informacji wynika, że Stowarzyszenie Kibiców Sandecja zaplanowało szereg działań, mających zwrócić uwagę całej piłkarskiej polski na sprawę budowy nowego stadionu.

MŚ ([email protected]).
 

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Na co Sandecji 1,7 mln zł z miejskiego budżetu? Mówi prezes sportowej spółki, Tomasz Michałowski:


Dziękujemy za przesłanie błędu