Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
11/06/2019 - 10:15

Jedź do Holandii, Niemiec lub Hiszpanii z "Aktywnie w Małopolsce"

Tylko do 24 czerwca możecie zgłosić swoją firmę do projektu Aktywnie w Małopolsce. Do udziału zachęcamy firmy z szeroko pojętej branży okołorowerowej. Ponad 40 z nich wyjedzie na największe targi rowerowo - turystyczne w Europie.


Największe atuty naszego regionu to duża różnorodność topograficzna, przyrodnicza, piękne krajobrazy oraz zabytki. My chcemy wyjść naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na rozwój oferty gospodarczej Małopolski i promocję lokalnych MŚP z branży około-rowerowej i wesprzeć ich w rozwoju, internacjonalizacji i eksporcie.

W ramach projektu zostanie wyłonionych 50 najlepszych przedsiębiorstw w obszarze usług około-rowerowych, które będą promowane i będą mogły wziąć udział w jednym z planowanych przedsięwzięć.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tylko do 24 czerwca możecie zgłosić swoją firmę do projektu Aktywnie w Małopolsce. Do udziału  zachęcamy firmy z szeroko pojętej branży okołorowerowej. Ponad 40 z nich wyjedzie na największe targi rowerowo - turystyczne w Europie: w Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Danii, Kielcach oraz na wizyty studyjne we Włoszech, Gruzji, Hiszpanii, a także weźmie udział w konferencji Salon Przemysłu Turystycznego w Krynicy-Zdroju 28 czerwca 2019 r.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROJEKTU (PDF)

Z kwalifikacją do projektu Aktywnie w Małopolsce wiąże się nie tylko wyjazd na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na europejskiej mapie branży i kontakt z inwestorami, klientami i ekspertami. Ważnym aspektem programu jest także promocja laureatów w aplikacji mobilnej, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i w folderze promocyjnym.

Korzyści z udziału w projekcie:

  • Możliwość pozyskania nowych klientów
  • Możliwość zaprezentowania swojej oferty, swojej firmy
  • Promocja firmy w kraju i za granicą

Fot. Aleksandra MalińskaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)