Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
04/09/2018 - 19:55

Jazowsko: Na tej stacji każdy tankuje jak VIP - świetne paliwo w ekstra cenie

Na nowej stacji paliw MOYA w Jazowsku w gminie Łącko przy drodze wojewódzkiej numer 969 każdy klient już przy pierwszej wizycie może poczuć się jak VIP i już podczas pierwszej wizyty otrzymać możliwość tankowania dobrej jakości paliwa w świetnej cenie. Jak to możliwe?

Każdy klient może przystąpić do programu lojalnościowego i otrzymać kartę Moya Vip - wystarczy przyjechać, zatankować i odebrać bez żadnej dodatkowej rejestracji kartę i już od następnej wizyty korzystać ze zniżki 5 groszy na litrze benzyny i oleju napędowego oraz 2 groszy na litrze gazu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Rabaty obowiązują przy każdym tankowaniu. Właścicielom firm i flot właściciele stacji dodatkowo proponują indywidualną, szytą na miarę ofertę rabatową.

Kolejna ważna rzecz, szczególnie dla tych, którzy sporo jeżdżą – jedna karta Moya Vip gwarantuje ten sam rabat na wszystkich stacjach MOYA w całej Polsce. - Świetne ceny i doskonała jakość paliw daje gwarancję bezpiecznej podróży - przekonują prowadzący. 

Gwarancją świetnej obsługi na stacjach paliw MOYA w Nowym Sączu i Jazowsku jest wyróżnienie otrzymane  w tegorocznej szóstej edycji konkursu Złota Stacja. Z kolei Polska Izba Paliw Płynnych przyznała tym stacjom drugie miejsce za najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.         

Na stacji MOYA w Jazowsku znajduje się restauracja w której można smacznie zjeść i odpocząć. Jest też kantor wymiany walut, bezpłatne Wi Fi oraz alkomat.

Materiał sponsorowany. 

Dziękujemy za przesłanie błędu