Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
08/02/2018 - 13:40

Idzie rewolucja w stylu smart w Sądeckich Wodociągach

Zawarte umowy, kalendarz płatności czy odczyt z wodomierza, do takich informacji mogą teraz uzyskać dostęp klienci Sądeckich Wodociągów. Spółka uruchomiła właśnie elektroniczne biuro obsługi. To inteligentne rozwiązania typu smart, które ułatwia rozliczanie się ze spółką. Czy to się sprawdzi?

Nową usługę spółka odpaliła z początkiem lutego. Na razie znalazło się pięciu chętnych. Czy będą kolejni? Wiceprezes Sądeckich Wodociągów Józef Ciuła zapewnia, że takie rozwiązanie daje same korzyści.

Czytaj też Prezes Adamek i jego wodociągi mają najlepszy PR w całej Polsce

- Klient ma podgląd na zawarte umowy, swoje rozrachunki i kalendarz płatności. Może też podać odczyt wodomierza, czy napisać do spółki przy użyciu za komunikatora. Od spółki otrzyma też SMS-em informacje dotyczące awarii czy wyłączeń w swoim miejscu zamieszkania - przekonuje Ciuła.

Sadeckie Wodociągi - dodaje wiceprezes spółki-  sięgnęły po inteligentne rozwiązania typu smart, które z jednej strony są ułatwieniem dla klientów indywidualnych, z drugiej, umożliwiają przedsiębiorstwu mobilną kontrolę firmy, co zapewnia obydwu stronom pełną transparentność.

Czytaj też Saturator sądeckich wodociągów zrobił furorę w Teleekspresie

Żeby skorzystać z elektronicznego biura klienta wystarczy przyjść do siedziby spółki i  podpisać stosowne oświadczenie o zrzeczeniu się otrzymywania papierowej faktury. Należy  tez wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zostawić swój numer telefonu.

 E-mobilność staje się już standardem usług wodno-kanalizacyjnych - podkreśla Józef Ciuła.  

[email protected] fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI