Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
20/05/2014 - 08:00

ECDL – druga młodość. Bezpłatne szkolenia komputerowe

Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu rozpoczęła nabór do projektu „ECDL – druga młodość”. To propozycja szkolenia komputerowego dla osób pracujących lub bezrobotnych w wieku od 50 do 64 lat, mieszkańców obszaru miejskiego jak i wiejskiego. Udział w programie jest bezpłatny.
Celem projektu „ECDL – druga młodość” jest podniesienie poziomu wiedzy w zakresie użytkowania komputera oraz podniesienie poziomu umiejętności informatycznych. W ramach kursu oferowane jest 96 godzinne bezpłatne szkolenie komputerowe zakończone egzaminem ECDL Base, składające się z 4 modułów: podstawy pracy z komputerem, podstawy pracy w sieci, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne.
Przez kolejne pięć tygodni (od poniedziałku do piątku) dziesięcioosobowe grupy – według wyboru: grupa poranna od 8.00 oraz grupa popołudniowa od 12.00 - przez 4 godziny dziennie zgłębiać będą tajniki pracy z komputerem i w sieci. Zostanie również utworzona grupa weekendowa, która przez sześć tygodni będzie uczestniczyła w zajęciach od godziny 8.00 do 16.00.
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez dostarczenie do regionalnego biura projektu dokumentów rekrutacyjnych dostępnych do pobrania na stronie: http://e2m.szih.pl/ecdl-druga-mlodosc/do-pobrania,954 Dopuszcza się aplikowanie drogą mailową na adres [email protected] lub pocztą do biura projektu (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz). W razie wszelkich niejasności możliwe jest również wypełnienie niezbędnych formularzy w biurze projektu przy pomocy koordynatora, w godzinach pracy biura od 8.00 do 16.00.
Rekrutacja potrwa do 23 maja 2014 r. W tym dniu zostaną opublikowane listy rankingowe i listy rezerwowe. Osoby zainteresowane mogą złożyć reklamacje do Kierownika Projektu w terminie 5 dni roboczych. Pierwsze szkolenia rozpoczną się już w czerwcu.

Więcej informacji na: http://e2m.szih.pl/.

Regionalne biuro projektu „ECDL – druga młodość” znajduje się w Nowym Sączu,
ul. Barbackiego 57 (siedziba Sądeczanina.info),
tel. 18 – 475 16 20,
email. [email protected]

(K)


Dziękujemy za przesłanie błędu