Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
18/04/2019 - 21:45

Duma przemysłowej Sądecczyzny: firma Conberg

W serii "Duma przemysłowej Sądecczyzny" prezentujemy firmę Conberg. To marka, która z roku na rok zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku. Tak procentuje doświadczenie, zdobywane przez kilkanaście lat w Europie i Azji.


Duma przemysłowej Sądecczyzny: firma Conberg
Marka Conberg istnieje na rynku od kilku lat, jednak sukces firmy został podyktowany przede wszystkim doświadczeniem właściciela, który przez kilkanaście lat czynnie działał w dużych projektach realizowanych kompleksowo zarówno w całej Europie jak i Azji. Przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz szersze grono klientów, to właśnie ich zadowolenie jest główną misją kadry zarządzającej. Obecnie w firmie zatrudnionych jest kilkadziesiąt osób. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz solidnym partnerom biznesowym spółka Conberg zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku.

Co oferuje przedsiębiorstwo          

Główną działalnością firmy są linie technologiczne, stanowiska zrobotyzowane oraz profesjonalne rozwiązania dla zakładów przemysłowych, w których wykorzystuje się technologie przetwarzania materiałów sypkich w procesach produkcyjnych. Inwestycje realizowane są kompleksowo począwszy od doradztwa technicznego, projektu, doboru urządzeń poprzez wykonanie, montaż oraz uruchomienie wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dostarczane linie technologiczne spełniają najwyższe standardy jakościowe i wydajnościowe.

W swojej ofercie Conberg ma także urządzenia i maszyny. Znaczną część produkcji stanowią komponenty, które następnie są zabudowywane w liniach produkcyjnych jak np. zasuwy, rozdzielacze, wagi mikrodozowania i makrodozowania, redlery, podnośniki kubełkowe, kosze zasypowe przyjęciowe. Niemniej jednak kadra inżynierska z dużą przyjemnością podejmuje się wykonania maszyn prototypowych, gdzie projekt tworzony jest od podstaw.

Conberg świadczy usługi związane z obróbką metali (takie jak spawanie, cięcie plazmą, gięcie) oraz wynajem sprzętu jak np. zwyżki. Prowadzi także usługi outsourcingowe w zakresie utrzymania ruchu parku maszynowego, doradztwa energetycznego i OZE.

Zasięg działania

Firma Conberg, której siedziba mieści się w Nowym Sączu, swoimi działaniami sięga daleko poza Sądecczyznę. Jej zasięg obejmuje całą Polskę, a swoje największe zlecenia w ubiegłym roku zrealizowała w Wielkopolsce, na Warmii i Mazurach, Podlasiu i Mazowszu.  Kilka dużych projektów zostało zrealizowanych dla klientów w Europie oraz Azji. Obejmowały one głównie zaprojektowanie od podstaw kompletnych obiektów wytwórni pasz wraz z technologią, doborem urządzeń oraz wizualizacją 3D.

Z miłości do Sądecczyzny

Kadra firmy dużo czasu spędza w podróżach z uwagi na lokalizację swoich kontrahentów, traktując to nie tylko jako okazję do prowadzenia biznesu, ale także jako sposobność do promowania naszego regionu, specjałów Sądecczyzny, które wszędzie cieszą się dużym powodzeniem. Dlatego też właściciel firmy angażuje się w różne inicjatywy społeczne wspierające nasz region oraz ludzi z regionu. Conberg zaangażował się między innymi w Akcję Serce Sercu oraz plebiscyt Sądeczanin Roku 2018. Firma Conberg wspierała także wiele innych, mniejszych akcji organizowanych m.in. w szkołach z regionu i fundacjach sądeckich.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych właściciel firmy Conberg wraz z kadrą pracowniczą, pragną złożyć serdeczne życzenia dla wszystkich mieszkańców regionu. Niech te nadchodzące święta będą spokojne, szczęśliwe, przeżyte w gronie bliskich osób, aby nadzieja, radość i miłość narodziły się także w naszych sercach i pozostały w naszych rodzinach na zawsze.

Conberg: www.conberg.pl 
ul. Berka Joselewicza 4
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 448 72 65 , 605 66 33 99
[email protected]

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu