Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
23/11/2022 - 09:40

Drzwi otwierane za pomocą skanera twarzy? W Piwnicznej produkują takie cudeńka!

Zajmują się produkcją ekskluzywnych drzwi, które ubogacą każdy budynek. To najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta. Poznajcie firmę ŻeMP z Piwnicznej-Zdroju.

ŻeMP to producent drzwi i okien opartych o systemy aluminiowe Schüco oraz o systemy PCV  renomowanej firmy Koemmerling.

Od 10 lat jesteśmy właścicielem marki Exclusive Doors. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, a do obróbki profili używamy maszyn ze sterowaniem CNC. Nasze 33 letnie doświadczenie w branży stolarki pozwala na zdobywanie nie tylko rynku polskiego ale również światowego .

Nowoczesny wygląd i funkcjonalność serii drzwi zewnętrznych Exclusive Doors zdobywa coraz większą popularność na rynku oraz uznanie wymagającego klienta.

Autorska linia drzwi zewnętrznych Exclusive Doors firmy ŻeMP z Piwnicznej Zdroju wyróżnia się unikatowym wzornictwem, który może być modyfikowany na życzenie i według upodobań klienta. Drzwi tej serii coraz częściej montowane są w nowoczesnych budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Firma stawia na profesjonalizm wykonania oraz jakość produktu, o czym świadczy współpraca z wiodącymi dostawcami rozwiązań dla stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Drzwi zewnętrzne wykonujemy w oparciu o komponenty renomowanych firm: profile Schüco, Kommerling akcesoria ekey, Maco. Klient ma możliwość czynnego uczestniczenia w procesie projektowania drzwi poprzez możliwość wyboru modelu, koloru profilu, rozmieszczenia szkleń, wypełnień.

Exclusive Doors to także możliwość samodzielnego wyboru klamki czy pochwytu spośród wielu opcji.  W drzwiach serii Exclusive Doors klient może wybrać wariant z zastosowaniem ukrytego uchwytu w skrzydle drzwi z podświetleniem LED. Pozwala to na zachowanie eleganckiego wyglądu w dzień oraz doświetlenia drzwi nocą.

Ciekawą opcją jest możliwość zastosowania w drzwiach serii indywidualnej kontroli dostępu. Co to oznacza?

Kiedy istnieje potrzeba zabezpieczenia drzwi wystarczy tylko wybrać odpowiednie urządzenie, które zapamięta dane użytkowników i będzie w stanie sterować elektrozaczepem lub zasuwnicą z silnikiem.

ŻeMP proponuje otwieranie zamka za pomocą czytnika biometrycznego (linii papilarnych) lub skanera twarzy. Drzwiami możemy sterować z poziomu smartfona, smartwatcha lub systemu Alexa.

Największą popularnością cieszą się drzwi z serii EXD GLASS. Nowoczesne drzwi całe ze szkła zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną oraz stanowią perfekcyjne rozwiązanie dla budynków spełniających najwyższe wymagania w zakresie architektury i zarządzania energią.

Exclusive Doors oferuje również obrotowe drzwi PIVOT. Dzięki przesuniętej osi skrzydła, możemy wyprodukować drzwi o spektakularnych rozmiarach.

Drzwi PIVOT doskonale sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Obrotowe drzwi można zaprojektować według własnych potrzeb lub we współpracy z projektantem.

W ofercie można znaleźć:

  • Drzwi wejściowe aluminiowe w systemach Schuco: Schüco ADS 70.HI, Schüco AD UP 75, Schüco AD UP 90 - drzwi w wersjach z panelem wsadowym lub nakładkowym
  • Okna aluminiowe w systemach Schuco: rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne
  • Drzwi aluminiowe przesuwne w systemach Schuco: drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne (HS, HST) ASS 80.HI, drzwi składano-przesuwne (harmonijkowe) ASS 70.FD
  • Ogrody zimowe w systemach Schuco

Produkujemy również PVC - okna i drzwi w systemach Koemmerling 76MD.

Akcja partnerska w ramach „Katalogu 100 firm Sądecczyzny 2022”.

Ekskluzywne drzwi dla Twojego domu. Poznaj ŻeMP z Piwnicznej-Zdroju
Zajmują się produkcją ekskluzywnych drzwi, które ubogacą każdy budynek. To najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb klienta. Poznajcie firmę ŻeMP z Piwnicznej-Zdroju.


Dziękujemy za przesłanie błędu