Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
19/04/2016 - 09:35

Dlaczego warto wziąć udział w IX Dniach Otwartych RHSP?

Kwiecień to dla Rolniczo-Handlowej Spółdzielni Pracy w Nowym Sączu czas organizacji wiosennych Dni Otwartych, które w tym roku wypadają 22 oraz 23 kwietnia (piątek-sobota). Jest to świetna okazja do zapoznania się z ofertą firmy, uzupełnienia swojej wiedzy oraz uzyskania sporych rabatów na oferowane produkty.

Każdy odwiedzający może znaleźć coś dla siebie, ponieważ asortyment RHSP jest bardzo szeroki - od artykułów codziennego, domowego użytku,  profesjonalne sprzęty do utrzymania ogrodu, działki, zwierząt przydomowych, po profesjonalne produkty dla rolnictwa oraz hodowli zwierząt.

To również idealne miejsce na spędzenie prawdziwie rodzinnego dnia. Organizatorzy nie zapomnieli o atrakcjach dla najmłodszych uczestników. W organizowanych konkursach i zabawach udział mogą brać całe rodziny. W trakcie dwudniowych Dni Otwartych będzie można zasmakować grillowanych specjałów oraz typowo polskiego jadła, czas będzie umilać muzyka.
RHSP ze szczególną uwagą przygotowała ofertę dla właścicieli przydomowych ogrodów – kwiecień, maj to czas idealny na sadzonki, dlatego będzie można zapoznać się ze specjalną ofertą roślin, środków pielęgnacyjnych, a także narzędzi ogrodowej architektury, wyposażenia i utrzymania.

W tym roku swoją fachową wiedzą podzielą się z Państwem firmy takie jak: Oleo-Mac, Agrocentrum, Polmass, Ekoplon, Farmtrac, Planta, Eko-Ziem, Sipma, Master Agro, Ogniwo Biecz, Setlans, Hydmet, Blachamet, Smart Nanotechnologies. Oprócz wystawców z branży, pojawią się również organizacje pracujące na rzecz rolnictwa jak: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Stacja Hodowli i Unasienniania Zwierząt, Bank IKB oraz zaproszeni Goście najatrakcyjniejszych firm branżowych z regionu.

Dni Otwarte organizowane są 22.kwietnia w godz. 9-17 oraz 23.kwietnia w godz. 9-14, na terenie RHSP przy ul. Zielona 49 w Nowym Sączu.

(art. sponsorowany)Dziękujemy za przesłanie błędu