Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
16/01/2015 - 09:38

Darmowe szkoleniach z PIT-11 hitem sądeckiej skarbówki?

Sądecka skarbówka odnotowuje wzrost zainteresowania podatników bezpłatnymi szkoleniami, którzy chcą być na bieżąco z informacjami dotyczącymi rozliczania PIT-ów. To znak, że czas rozliczeń z fiskusem zbliża się wielkimi krokami.
Dziś wystartowało pierwsze bezpłatne spotkanie z pracownikami sądeckiego Urzędu Skarbowego, którzy objaśniali nowe zasady składania PIT-11. Poruszono także praktyczne aspekty wysyłania deklaracji przez Internet.

Zainteresowanie szkoleniem było tak duże, że zdecydowano się na zorganizowanie dodatkowego szkolenia - informuje Dorota Przychocka z Samodzielnego Referatu Organizacji i Logistyki Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu.

- Dodatkowe szkolenie dotyczące nowe zasad składania PIT-11 oraz wysyłania deklaracji przez Internet odbędzie się w dniu 19 stycznia o godz. 9 tej w sali konferencyjnej w budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu przy ul. Sienkiewicza 44 .Informacje o szkoleniach są zamieszczane na stronie internetowej i BIP Urzędu.

Kolejne szkolenie zaplanowano na 20 stycznia. Będzie poświęcone uldze na dzieci, a konkretnie nowym zasadom odliczeń w zeznaniach za rok 2014. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9-tej.

(mika)
Fot. archiwum
 


Dziękujemy za przesłanie błędu