Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
26/01/2018 - 11:35

Co zbudują przy ulicy Zielonej? Na razie trwa wyburzanie

Przy ulicy Zielonej w Nowym Sączu rozpoczęła się realizacja już trzeciej inwestycji w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Na razie trwa wyburzanie, ale mają powstać nowe zabudowania.

O dwóch poprzednich pracach budowlanych już pisaliśmy, dzisiaj rozbiórka starych obiektów składu budowlanego jest bardzo zaawansowana, niebawem całkiem znikną one z krajobrazu.

- Puste to stało od dłuższego czasu i dobrze, że ktoś się tym zajął. Zresztą według plotek właścicielem terenu jest teraz wielka firma wędliniarska z Sądecczyzny, więc chyba można się czegoś ciekawego spodziewać. Niech budują, dzielnica będzie ładniejsza - powiedział nam Mariusz Bączek, pracujący w bliskiej okolicy.

Chodzi o plac u zbiegu ulic Zielonej i Jana Pawła II. Rzeczywiście zmienił się właściciel działki, który według nieoficjalnych informacji ma zamiar zbudować obiekty handlowo-usługowe. Dokładnie w miejscu dawnych składów budowlanych, gdzie od kilku tygodni jest zamknięty parking dla samochodów ciężarowych.

Próżno szukać na ogrodzeniu tablic informacyjnych, pracownicy budowlani również niewiele chcą powiedzieć, a bramę zamyka łańcuch z kłódką. Całość przedsięwzięcia wydaję się być owiana tajemnicą. 

MŚ ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu