Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
03/11/2020 - 20:30

Burmistrz na sesji RM: oferta Krynicy w sprawie organizacji FE na ukończeniu

Burmistrz Krynicy Piotr Ryba podczas sesji RM on-line (28 pażdziernika), poinformował radnych, że najprawdopodobniej w drugim tygodniu listopada do Województwa Małopolskiego i przewodniczącego Rady Programowej Forum Ekonomicznego Zygmunta Berdychowskiego zostanie skierowana kompletna oferta Gminy dotycząca organizacji Forum Ekonomicznego.

5 października burmistrz Piotr Ryba spotkał się z Zygmuntem Berdychowskim, przewodniczącym Rady Programowej Forum Ekonomicznego w sprawie przyszłości Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Ustalono wtedy, że szczegółowa oferta gminy, dotycząca organizacji wydarzenia w kolejnych latach zostanie przedłożona organizatorowi w ciągu dwóch miesięcy.

Na sesji Rady Miasta, która odbyła się on-line 28 pażdziernika  włodarz uzdrowiska poinformował radnych, że najprawdopodobniej w drugim tygodniu listopada do Województwa Małopolskiego i Województwa Małopolskiego i przewodniczącego Rady Programowej Zygmunta Berdychowskiego zostanie skierowana kompletna oferta gminy, której częścią składową będzie oferta hotelu "Prezydent".

Burmistrz argumentował, że obiekt ten posiada odpowiednie sale konferencyjne oraz dziedziniec, na którym można byłoby rozstawić namiot.

Podkreśla też, że jest zwolennikiem organizacji Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju na zasadach zapewniających komfort zarówno organizatorowi, jak i uczestnikom Forum, a także gościom odwiedzającym Krynicę w lipcu, sierpniu i wrześniu. - Chcemy tak rozlokować miasteczko Forum Ekonomicznego, aby jak najmniejsze było obciążenie deptaka. Obiekt stały jest lepszy niż tymczasowy.- mówił na sesji burmistrz.

(MK) fot. ilustracyjne aut.Dziękujemy za przesłanie błędu