Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
03/09/2020 - 13:05

Budynki w Łabowej jak z bajki. Tak będą wyglądały szkoła i urząd po remoncie

Ruszyły prace remontowe w Łabowej i Maciejowej. Budynek Urzędu Gminy oraz Szkoła Podstawowa w Maciejowej nabiorą blasku. Zobaczcie, jak będą wyglądały te miejsca po zakończeniu prac.

Tak będzie wyglądał urząd gminy. Wizualizacja UG w Łabowej

Termomodernizacje dwóch budynków w gminie Łabowa już ruszyły. Remontu doczeka się Szkoła Podstawowa w Maciejowej i budynek Urzędu Gminy w Łabowej. Siedziba władz gminy będzie wyglądać zupełnie inaczej niż teraz. Co ważniejsze, tylna ściana budynku również doczeka się remontu.

Czytaj również: Fundusz sołecki znowu w gminie Łabowa. Mieszkańcy sami zdecydują, co chcą mieć

Tylna ściana budynku UG w Łabowej, fot. Sądeczanin

W szkole oraz w urzędzie gminy zostaną wymienione grzejniki i piece. Gmina zainwestowała w energię słoneczną – pojawią się też solary i panele fotowoltaiczne. Więcej o tych inwestycjach pisaliśmy tutaj: urząd gminy na energię słoneczną. Łabowa stawia na solary i fotowoltaikę.

Prace w obu miejscach już ruszyły, a mieszkańcy mogą już zobaczyć wizualizacje budynków po remoncie. Z fasady Urzędu Gminy znikną ceglane dodatki, ale pozostanie, otaczająca budynek, zieleń. Będzie schludnie i minimalistycznie. Z kolei Szkoła Podstawowa w Maciejowej na wizualizacji prezentuje się futurystycznie i kolorowo. Zobaczcie w galerii zdjęć. (PS)

Szkoła w Maciejowej i Urząd Gminy w Łabowej będą wyglądać jak z bajki




Ruszyły już prace remontowe przy dwóch budynkach w gminie Łabowa. Szkoła Podstawowa w Maciejowej zyska nowy wygląd. Termomodernizacja czeka też Urząd Gminy w Łabowej. Zobacz, jak te miejsca wyglądały wcześniej i jak będą prezentować się po remoncie.






Dziękujemy za przesłanie błędu