Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
23/05/2020 - 10:35

Branża turystyczna: wypoczynek w Krynicy-Zdroju – odmrożone obiekty

Zainteresowanych wypoczynkiem w Krynicy-Zdroju jest coraz więcej. Widać wyraźnie, że otwarte restauracje oraz atrakcje regionu przyciągają turystów. Teraz tylko jeszcze pogoda musi dopisać i ruch rozkręci się na dobre.

Hotel Stefania w Krynicy-Zdroju
Hotel Stefania mieści się w uroczym budynku, który położony jest w niedaleko od deptaka, w samym sercu Krynicy-Zdroju. Obiekt wznawia przyjmowanie gości od 28 maja, w związku z pierwszymi rezerwacjami. Choć wciąż pojawia się strach związany z pandemią koronawirusa, coraz więcej chętnych dzwoni do Stefanii, by zamawiać pokoje. Kalendarz na lipiec i sierpień już jest zapisany rezerwacjami.

Hotel Stefania mieści się w uroczym budynku, który położony jest w niedalekiej odległości od deptaka, w samym sercu Krynicy-Zdroju. Obiekt wznawia przyjmowanie gości od 28 maja, w związku z pierwszymi rezerwacjami. Choć wciąż pojawia się strach związany z pandemią koronawirusa, coraz więcej chętnych dzwoni do Stefanii, by zamawiać pokoje. Kalendarz na lipiec i sierpień już jest zapisany rezerwacjami.

Hotel jest już w pełni gotowy na przyjęcie gości – zakupiono ozonator, środki do dezynfekcji, płyty pleksi. Kawiarnia została przearanżowana, tak by goście mogli czuć się w niej bezpiecznie oraz żeby wszystko następowało zgodnie z wytycznymi. Także na zewnątrz pojawiły się już dodatkowe stoliki.

Fabryka Endorfiny zajmuje się organizacją imprez firmowych, integracyjnych, atrakcji dla szkół oraz klientów indywidualnych w Krynicy-Zdroju oraz okolicy. W ofercie znajdują się 2 parki linowe (na Górze Parkowej i u podnóża Jaworzyny), spływy kajakowe oraz pontonowe, paintball oraz escape room.

Spływ pontonowy Popradem, Fabryka Endorfiny
Koronawirus namieszał i tutaj, ale są dobre wieści: spływy mogą się już odbywać. Kajakowe oraz te pontonowe. Pontony są 7-osobowe, zatem mogą nimi spływać rodziny, czy też domownicy. Ponadto możliwe są już też paintballowe rozgrywki. Od czerwca ruszą parki linowe oraz escape room.

Fabryka Endorfiny dysponuje wszystkimi potrzebnymi środkami dezynfekującymi, zatem w bezpiecznych warunkach można porządnie się wyszaleć. A klienci już nie mogą się doczekać. Dzwonią i pytają: czy już można? Pogoda w Krynicy-Zdroju jest coraz ładniejsza, wody w Popradzie przybyło, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Sądecczyzny jak i gości spoza na aktywny wypoczynek!

Michalina Poręba ([email protected]) Zdjęcia: Hotel Stefania, Fabryka EndorfinyDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI