Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
18/10/2023 - 09:00

Biurowiec czy apartamentowiec. W co się zamienia wieżowiec przy ulicy Zielonej w Nowym Sączu [ZDJĘCIA][WIZUALIZACJE]

Akademik, biurowiec, a może apartamentowiec… typują mieszkańcy Nowego Sącza, którzy z ciekawością zerkają na budynek przy ulicy Zielonej, nieopodal Wyższej Szkoły Biznesu. Gmach przechodzi metamorfozę.

Co jest najbardziej chodliwym towarem w Nowym Sączu?

Mieszkania, których ciągle brakuje na lokalnym rynku.  To dlatego takie zainteresowanie budzi przechodzący metamorfozę wieżowiec przy ulicy Zielonej 27 A, w pobliskim sąsiedztwie Wyższej Szkoły Biznesu.

Już wiadomo. To lokale wystawione na sprzedaż.  Na siedmiu kondygnacjach będzie ich w sumie pięćdziesiąt sześć o powierzchni od 27,29 do 54,54 metrów kwadratowych w stanie deweloperskim.  Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi.

W gmachu, który przejdzie termomodernizację, wymieniana jest instalacja elektryczna i sanitarna - informuje spółka HO-BU Polska która jest gospodarzem placu budowy. Nowa będzie także stolarka okienna i drzwiowa. Remont przejdzie dach, klatki schodowe, a także elewacja. Budynek będzie wyglądał jak nowy, ale zachowa swój unikalny klimat. Tak to wygląda na wizualizacji.

Czytaj też Metamorfoza za wielkie miliony. Kolejowa rewolucja na dworcach w Dolinie Popradu [ZDJĘCIA]  

Lokum  z klimatem

Zagospodarowany zostanie również teren wokół budynku. Pojawi się zieleń, ale, co ważne, nie zabraknie miejsc do parkowania. Same lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi.

Lokalizacja jest znakomita - mówi koordynator do  spraw Inwestycji HO-BU Polska. Budynek jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie całkiem blisko od centrum miasta i w pobliżu dogodnych węzłów komunikacyjnych.

Czytaj też Gigantyczne dźwigi, betonowe bloki. To u nas jest pierwsza taka inwestycja w kraju [ZDJĘCIA]  

Czytaj też Wreszcie ruszyła po torach wielka sądecka kolejowa inwestycja za blisko 800 milionów [ZDJĘCIA] 

Ceny będą konkurencyjne

Modernizowany wieżowiec nie zyskał jeszcze miana budynku mieszkalnego, ale jak zapewnia spółka, po uzyskaniu przez Nowy Sącz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla inwestycji, zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest jedynie kwestią czasu.

Jakie będą ceny? – pytamy. W Nowym Sączu dynamicznie rozwija się szkolnictwo wyższe i miasto zamienia się w prężny ośrodek akademicki. Kupno lokalu w tym miejscu będzie zapewne znakomitą decyzją, tym bardziej, że ceny będą konkurencyjne i zdecydowanie niższe od cen rynkowych w województwie małopolskim – wyjaśnia spółka.

Więcej na ten temat inwestycji
telefon: +48 603 211 173
Adres mailowy: [email protected]
Strona internetowa: ho-bu.com.pl
Facebook  HO-BU Polska

***

Firma HO-BU Polska funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku. Działalność spółki ma charakter wielowymiarowy, ale jej główna działalność to kupno i sprzedaż nieruchomości, ich przebudowa oraz modernizacja.  Firma specjalizuje się przede wszystkim w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych oraz ich zarządzaniem włącznie ze sprzedażą.

Tak będzie wyglądać po metamorfozie wieżowiec przy ulicy Zielonej w Nowym Sączu
fot. HO-BU

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu