Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
06/10/2022 - 11:20

Będzie drugi market tej sieci, w nowosądeckiej galerii. Otwarcie nieprędko

Wymieniają oświetlenie, instalacje i regały. Nowy market szykuje się do zajęcia lokalu w nowosądeckiej galerii. Kiedy wreszcie otworzą supermarket? Mieszkańcy miasta zrobią zakupy jeszcze w tym roku.

Spoza zasłoniętej przestrzeni na najniższym piętrze Galerii Trzy Korony słychać co chwilę stukot narzędzi i przenikliwy dźwięk wiertarek. W lokalu, w którym wcześniej mieścił się E.Leclerc trwa poważny remont.

Poprzednia marka – E.Leclerc - wyniosła się z nowosądeckiej galerii w kwietniu 2022 roku. Pisaliśmy o tym więcej tutaj: Z sądeckiej galerii znika bardzo popularny sklep. Mnóstwo osób robiło tu zakupy

Część przestrzeni na piętrze "-2" zajęła marka Dealz. Miasto obiegła też wieść, że resztę lokalu zajmie Kaufland. Najbliższy sklep tej marki można znaleźć przy bulwarze Narwiku. Kiedy supermarket w Galerii Trzy Korony zostanie otwarty?

Zwróciliśmy się z tym pytaniem do spółki Kaufland Polska Markety. Jak poinformowała nas Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska, otwarcie nowego marketu zaplanowano na czwarty kwartał 2022 roku. To oznacza, że mieszkańcy Nowego Sącza zrobią zakupy w nowym sklepie jeszcze w tym roku.

- Lokal przechodzi obecnie proces modernizacji związany z dostosowaniem do potrzeb i standardów sklepów Kaufland – dodaje Maja Szewczyk. – Trwająca przebudowa obejmuje między innymi wymianę wszystkich instalacji, oświetlenia, chłodnictwa oraz regałów – mówi przedstawicielka marki. ([email protected], fot. SKS)

Dziękujemy za przesłanie błędu