Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
10/07/2020 - 08:00

Bank Spółdzielczy w Piwnicznej daje tani „Eko-kredyt”. Co można za to kupić?

Wspierając ochronę środowiska Bank Spółdzielczy w Piwnicznej – Zdroju oferuje tani kredyt na finansowanie przedsięwzięć proekologicznych dla osób fizycznych.

Inicjatywa uruchomienia produktu „Eko – kredyt” powstała we współpracy z dziećmi uczęszczającymi do szkół zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój w celu propagowania dbałości o środowisko naturalne tej pięknej miejscowości oraz zdrowie jej mieszkańców i turystów, na które negatywnie wpływa pojawiający się szczególnie w zimowych miesiącach smog. Dzieci przygotowały plakaty promujące proekologiczne postawy – znajdują się one na plakatach i ulotkach reklamujących „Eko – kredyt”

Bank Spółdzielczy w Piwnicznej – Zdroju proponuje „Eko – kredyt” na preferencyjnych warunkach z oprocentowaniem 4 proc., bez prowizji i opłaty przygotowawczej – jest to jeden z najtańszych kredytów na rynku. Nie jest to pierwsza taka inicjatywa – kilka lat temu Bank udzielał kredyty z dofinansowaniem na panele solarne, co spotkało się z dużym zainteresowaniem Klientów.

Dziś Bank Spółdzielczy w Piwnicznej – Zdroju posiada w swojej ofercie „Eko – kredyt”. Jest to tani kredyt, który można otrzymać na zakup i instalacje paneli fotowoltaicznych, ocieplenie budynku, wymianę pieca, zakup pompy ciepła i tym podobne.

W celu jego otrzymania należy złożyć wniosek w Centrali Banku w Piwnicznej – Zdroju przy ul. Rzeszutka 2, lub w Filii Banku w Rytrze lub w Łomnicy – Zdroju. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu (18) 446 40 18 lub (18) 446 42 26.

Bank Spółdzielczy w Piwnicznej – Zdroju wspieraj ochronę środowiska
Oferuje tani „Eko – kredyt” . Ta inicjatywa powstała we współpracy z dziećmi uczęszczającymi do szkół zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)