Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
16/07/2020 - 08:00

Sądeckie firmy razem promują swój biznes z pięknymi kobietami [WIDEO]

#WspieramLokalnyBiznes, pod takim hasłem odbyła się akcja promocyjna sądeckich firm, której inicjatorką była Sylwia Hełmecka. Przedsięwzięcie polegało na wykonaniu wspólnych zdjęć zaprzyjaźnionych osób, właścicieli oraz produktów oferowanych przez firmy z terenu Sądecczyzny w klimatycznej Willi Poprad w Rytrze.

Wybór uczestników nie był przypadkowy, bo jak mówią inicjatorzy akcji: „Mimo, że działamy w różnych branżach to łączy nas jedno, zamiłowanie do tego co robimy. Z czystym sumieniem polecamy siebie nawzajem, bo jesteśmy przekonani, że nasze usługi i produkty są najwyższej jakości.”

W rolach modelek wystąpiła sama inicjatorka oraz koleżanka po fachu Monika Darasz, które są znane ze swoich fryzjerskich umiejętności, co również zaprezentowały w swoich stylizacjach. Przed obiektywem wystąpiła również Zuzia Żytkowicz, właścicielka firmy By Shenobia oraz współtwórczyni DFC Agency.

Panie wystąpiły w kreacjach By Shenobia, które szyte są w Nowym Sączu, biżuterii Jubiler Sezam, a o ich makijaż zadbały profesjonalistki z Kap Kap Make Up – Kasia i Kinga. Dekoracje oraz kwiaty przygotowała utalentowana właścicielka wschodzącej firmy Decorly Design, która wyczarowała nawet róże w kolorze czarnym!

Za obiektywem znalazła się Ewa Wideł związana z sądeckim studiem tatuażu Bunt Tattoo oraz Andrzej Batko, ceniony fotograf ślubny. Świetny filmik z backstage’u, który możecie zobaczyć pod artykułem stworzył niezawodny Darek Solecki – współwłaściciel firmy Creative Solutions.

Dodatkowo współpracowaliśmy również ze stylistkami paznokci: Karoliną Sygą z Beauty Senses oraz Marleną Mokrzycką. Na co dzień o figurę i sprawność dbają profesjonaliści z OXY Gym, znajdującej się na ul. Kochanowskiego w Nowym Sączu, a o zdrowie włosów i skóry głowy Dermo Hair Clinic. Do udziału zaprosiliśmy również kosmetolog Faustynę Grucę z Estee Deri oraz manufakturę mebli HM Design, która jest odpowiedzialna za pięknie urządzone wnętrza Willi Poprad.

Fantastyczni ludzie, niesamowita energia i profesjonaliści w swoich dziedzinach! – tak zwięźle można podsumować ostatnie wydarzenie i mamy nadzieję, że to nie koniec…

Sądeckie firmy razem promują swój biznes z pięknymi kobietami
#WspieramLokalnyBiznes

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)