Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
27/09/2022 - 09:30

Konferencja Visegrad 4 Business już 13 października w Bratysławie

Już 13 października 2022 roku Instytut Studiów Wschodnich organizuje wielką konferencję Visegrad 4 Business. To niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców Polski, Słowacji, Czech oraz Węgier do wymiany doświadczeń i dyskusji o najistotniejszych obecnie problemach.

- W imieniu partnerów z krajów Grupy Wyszehradzkiej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w pierwszej w swoim rodzaju Konferencji Visegrad 4 Business, która odbędzie się 13 października 2022 roku w Hotelu Carlton w Bratysławie na Słowacji – zapraszają przedstawiciele Instytutu Studiów Wschodnich. 

Po wielu miesiącach przygotowań jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować pierwszą edycję Konferencji Visegrad 4 Business. To przełomowe wydarzenie będzie doskonałą okazją dla przedsiębiorców i przedstawicieli sektora prywatnego z krajów Grupy Wyszehradzkiej do przedyskutowania najbardziej istotnych kwestii i przedstawienia rozwiązań decydentom.

Tematy, które będą omawiane, to między innymi;

  • Odbudowa po pandemii i zmiany w gospodarce światowej
  • Kryzys bezpieczeństwa w Europie Wschodniej: Implikacje dla gospodarek krajów Grupy Wyszehradzkiej
  • Łagodzenie kryzysu energetycznego w krajach Grupy Wyszehradzkiej
  • Internacjonalizacja Grupy Wyszehradzkiej

Konferencja ma na celu zapewnienie możliwości ponownego zjednoczenia Grupy Wyszehradzkiej poprzez biznes, oferując delegatom możliwość debaty nad najbardziej istotnymi tematami, stawiając przed politykami wyzwanie przyjęcia nowych perspektyw i budowania nowych partnerstw.

Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do dyskusji, ale także do dodatkowych sesji roboczych i networkingowych, a jego zakończeniem będzie wieczorne przyjęcie. Pomoże to uczestnikom, partnerom i panelistom stworzyć silniejszą sieć kontaktów i przełożyć ich pomysły na konkretne rezultaty.

Szczegółowy program wydarzenia, dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://www.visegrad4business.eu/.  Dziękujemy za przesłanie błędu