Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
10/09/2021 - 13:30

Dobrze pożenili w Piwnicznej biznes ze sportowcami na Festiwalu Biegowym [WIDEO]

Tu nie tylko można pokazać, że szyje się świetną sportową odzież, ale także ją sprzedać i nawiązać nowe biznesowe kontakty. Taką szansę daje Festiwal Biegowy w Piwnicznej, pożeniony z Salonem Przemysłu Turystycznego. Nad Poprad na dwa dni tłumnie zjechali wystawcy z całego kraju. Produkująca sportową odzież firma Adrunaline Sport z Poznania liczy na udany biznes.

Patent jest znakomity. Jedna z największych w Polsce imprez dla biegaczy  kilka lat temu  została połączona z imprezą targową.  Organizowany razem z Festiwalem Salon Przemysłu Turystycznego to znakomita okazja nie tylko do tego, żeby się pokazać, ale także do tego, żeby zrobić dobry biznes. Do Piwnicznej ściągnęli wystawcy z całego kraju. Z nadziejami przyjechała też firma Adrunaline Sport. 

- Nie mogło nas tu nie być mówi Mikołaj Lasek z poznańskiej firmy Adrunaline Sport. – Z  jednej strony to kwestie wizerunkowe, bo jako polska marka chcemy się  pokazać na Festiwalu Biegowym, na którym są tysiące ludzi. Każdy może zobaczyć jaką mamy dobrą sportową odzież, przemierzyć ubrania i kupić.

Festiwal to także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych?
- Tutaj przyjeżdżają także organizatorzy biegów. To daje nam szansę na partnerstwo techniczne, czyli uszycie odzieży specjalnie dla naszej imprezy. I nie chodzi tylko o odzież standardową. To może być specjalna, limitowana kolekcja na zamówienie dla danej imprezy biegowej.

Polski rynek sportowej odzieży jest zdominowany przez duże zagraniczne marki. Trudno jest konkurować z potentatami?- Ciężko jest zmienić zakorzenione poglądy, że dana marka jest najlepsza, bo robi to od wielu lat. Ale my mamy swoje atuty. Szukamy inspiracji. Mamy świetne wzornictwo i kolorystykę,  także dobrą jakość. Liczymy na to, że ten stosunek jakości do ceny jest wypośrodkowany i nasza odzież jest  bardziej przystępne dla kieszeni statystycznego biegacza.

Zaczyna w Polsce wygrywać zakupowy patriotyzm? Przestaliśmy już mieć przekonanie, że to, co zagraniczne jest lepsze?  Przekonaliśmy się też, że krajowi producenci robią naprawdę znakomitą sportowa odzież?
- Ten trend jest zauważalny. Zwykle jest tak, że jeśli ludzie kupią naszą odzież są zadowoleni, potem do nas wracają i polecają innym. Czyli działa marketing szeptany.

Salon Przemysłu Turystycznego  to także debata na temat kondycji branży. Jej przedstawiciele będą dyskutować miedzy innymi o lokalnej marce turystycznej w świecie po pandemii i marketingu w pandemicznych realiach. (jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot, wideo jm

Pożenili w Piwnicznej na Festiwalu Biegowym branżę turystyczną z biznesem
To patent, który się sprawdza od klat


Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny 2021 - katalog