Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
10/02/2020 - 03:45

Zagłosuj na Stanisława Malinowskiego. Dla Sącza zrezygnował z naukowej kariery

Praca lekarza jest dla niego pasją, której jest bardzo oddany, tak jak oddany jest swoim pacjentom. Choć po skończeniu studiów mógł wybrać karierę naukową, wybrał Nowy Sącz, bo jak mówi, to jego miejsce na ziemi.

- Z Nowym Sączem jestem ogromnie związany, choć się tutaj nie urodziłem. Zwykłem mawiać, że to tylko zbieg okoliczności, bo z tym miastem jestem związany od dziecka. To po prostu moje miejsce na ziemi – mówi doktor Stanisław Malinowski, kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2019.

W tym miejscu na ziemi realizuje swoją największą pasję, którą jest zawód lekarza.  

- Tak było od chwili wyboru kierunku studiów. Po ich skończeniu miałem szansę na robienie naukowej kariery, ale wybrałem Nowy Sącz, gdzie w szpitalu objąłem stanowisko ordynatora oddziału internistyczno- kardiologicznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nominowanym? Przeczytaj Stanisław Malinowski. Kandydat w plebiscycie Sądeczanin Roku 2019

To właśnie tutaj się realizowałem, przy pacjentach, przy ludziach chorych. Pomoc potrzebującym jest dla mnie ciągle najważniejszym celem i największym wyzwaniem.  

Stanisław Malinowski – SMS o treści SR.7 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2019.Dziękujemy za przesłanie błędu