Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
29/02/2020 - 09:35

Walka do ostatniej minuty. Już wiadomo kto został Sądeczaninem Roku 2019

Rekordowa liczba oddanych głosów i fun kluby, które do ostatnich minut walczyły o swoich faworytów… tegoroczny plebiscyt o tytuł Sądeczanin Roku 2019 jak zawsze rozpala emocję. Już wiadomo, kto wygrał. W posiadaniu tej pilnie strzeżonej tajemnicy są teraz tylko członkowie kapituły, którzy obradowali w sobotę rano. Dla innych wszystko stanie się jasne podczas uroczystej, niedzielnej gali w "Sokole".

Na liście zgłoszonych kandydatów, zaakceptowanej przez Kapitułę najważniejszego na Sądecczyźnie plebiscytu, znalazła się  doborowa trzynastka najlepszych z najlepszych.  Głosowanie trwało do piątku 28 lutego, do godziny dziewiątej. Walka funklubów o swoich faworytów toczyła się do ostatniej chwili.

Czytaj też Ksiądz, miss piękności i kosmos... czyli jak się zostaje Sądeczaninem Roku

Potem zostały policzone kupony, zsumowane wyniki z głosowania internetowego i SMS. To wielkie liczenie musiała jeszcze oficjalnie zatwierdzić kapituła plebiscytu, w skład której wchodzą przede wszystkim laureaci zaszczytnego tytułu Sądeczanina Roku z lat ubiegłych.

 Czytaj też Jedyna taka drużyna. Sądeczanie Roku są jak najlepszy certyfikat regionu 

To zaszczytne gremium zebrało się w sobotę o godzinie dziewiątej.  Kto wygrał? Kto otrzymał najwięcej głosów? Kim jest Sądeczanin Roku 2019? Teraz to pilnie strzeżona tajemnica. Wiadomo tylko, że decyzja zapadła jednogłośnie. Wszystko będzie jasne w niedzielę 1 marca, podczas wielkiej gali w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

O oto  plebiscytowa drużyna

1. Rasm Al-Mashan-Małyk

2. Marek Frączek

3. Andrzej Górszczyk

4. Wacław Jagielski

5. Jadwiga Jastrzębska

6. Maria Kogut

7. Stanisław Malinowski

8. Adam Mazur

9. Iwona Romaniak

10. Zofia Smajdor

11. Paulina Tomasiak

12. Bartłomiej Urbański

13. Maciej Zaremba

jagienka.michalik@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu