Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
10/02/2020 - 03:30

Postaw na Zofię Smajdor. Jej największą pasją jest praca społeczna

Nominacja do tej nagrody była dla mnie wielkim zaskoczeniem i wielką radością. Naprawdę nie wiem, czy sobie ma to zasłużyłam. Zawsze starałam się pracować wspólnie z innymi dla wspólnego dobra – mówi Zofia Smajdor. - Cieszę się, że ta praca została doceniona.

- Moją największą pasją jest praca społeczna – mówi Zofia Smajdor z Małej Wsi. – Działam w Stowarzyszeniu Gospodyń „Konwalia”, które założyłam i z którym organizujemy różne inicjatywy, takie jak na przykład opłatek dla seniorów, a dla dzieci wianki puszczane na wody Dunajca w Noc Świętojańską,  co połączone było z zabawami, konkursami i nagrodami. Chętnie też uczestniczymy w Przeglądach Kół Gospodyń, gdzie zdobywamy nagrody.

- Bardzo dużo czasu poświęcałam na dokumentowanie życia naszej wsi. Piszę też wiersze dla naszych mieszkańców na różne uroczystości. Jeśli podejmujemy ważnych, dostojnych gości, haftuję serduszka, którymi ich obdarowujemy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nominowanej? Przeczytaj: Zofia Smajdor. Kandydatka na Sądeczanina Roku 2019

Poza działalnością społeczną mam jeszcze inną pasję. To praca z dziećmi w sądeckim przedszkolu Jaś i Małgosia. To nie tylko radość spędzania czasu z maluchami, ale także praca ze wspaniałą kadrą, z którą jestem od dwudziestu pięciu lat.

Zofia Smajdor – SMS o treści SR.10 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2019.Dziękujemy za przesłanie błędu