Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
13/03/2021 - 10:45

Już wiadomo kiedy ruszy głosowanie w plebiscycie Sądeczanin Roku

Kiedy ruszy plebiscytowa machina? Już w 18 marca kapituła konkursu zdecyduje, kto spośród licznego grona kandydatów stanie do rywalizacji. Zaraz potem ruszy głosowanie.

Głosowanie potrwa od 19 marca, od godziny 9 do 16 kwietnia do godziny 9. (UWAGA: TERMIN NIEAKTUALNY. NA POSIEDZENIU 18 MARCA BR. KAPITUŁA ZMIENIŁA TERMIN GŁOSOWANIA na okres od 19 kwietnia od godziny 9, do 19 maja do godziny 9.)

Głosować będzie można na trzy sposoby:

  • wysyłając wiadomość SMS na numer 7168, w treści wpisując kod przyporządkowany do właściwego kandydata. Koszt wysłania wiadomości SMS to 1,23zł brutto. Numer oraz lista kandydatów z przyporządkowanymi im kodami opublikowana będzie na portalu Sądeczanin.Info.
  • elektronicznie na portalu Sądeczanin.Info
  • na kuponach konkursowych zamieszczonych w miesięczniku „Sądeczanin” (numery: marcowy i kwietniowy) na kuponach dostępnych do wydrukowania na portalu Sądeczanin.info. Wypełnione kupony należy wrzucić do urny w siedzicie biura Fundacji Sądeckiej przy ulicy Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz, lub wysłać na ten sam adres (liczy się data wpływu).

Każdy sposób głosowania jest oddzielny (dzięki temu można oddać razem 3 głosy ważne: 1 x elektronicznie, 1 x SMS, 1 x kupon).

Czytaj też To oni podbili sądeckie serca! Nadzwyczajny poczet wszystkich Sądeczan Roku 

Posiedzenie kapituły, podczas którego nastąpi weryfikacja oddanych głosów i wybór Sądeczanina Roku odbędzie się 17 kwietnia 2021 r. o godz. 10. (UWAGA: TERMIN NIEAKTUALNY. NA POSIEDZENIU 18 MARCA BR. KAPITUŁA ZDECYDOWAŁA O NOWYM TERMINIE: 20 maja, godz. 16)

Ogłoszenie wyników podczas zaplanowanej ceremonii, na której zostanie przyznany tytuł Sądeczanina Roku 2020 odbędzie się 18 kwietnia 2021 r. w trybie wskazanym przez organizatorów. (UWAGA: TERMIN NIEAKTUALNY. NA POSIEDZENIU DNIA 18 MARCA KAPITUŁA PRZESUNĘŁA TERMIN NA CZAS NIEOKREŚLONY NA PRZEŁOMIE MAJA I CZERWCA)Dziękujemy za przesłanie błędu