Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
15/03/2019 - 15:45

Przyjdź na casting! Ruszyła VI edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty"

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w szóstej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, czyli do konkursu Sądeckich Młodych Talentów. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Wielkimi krokami zbliża się szósta edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty”. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Jego wydruk należy dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) lub przesłać na maila: [email protected] a jego oryginał dostarczyć członkom komisji nawet w dniu castingu. Na zgłoszenia wokalistów, muzyków, zespołów, kapel czekamy do 5 kwietnia 2019 roku.

Potem czekają Was trzydniowe castingi, które w tym roku odbędą się w dniach 9-11 kwietnia. Jury wybierze około 20-30 uczestników, których zaprosimy na nagrania, które następnie opublikujemy na portalu Sadeczanin.info. Za pomocą głosowania sms nasi czytelnicy wybiorą od 5 do 10 uczestników, którzy zakwalifikują się do wielkiego finału, który odbędzie się 26 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Producenci znanych i lubianych programów The Voice of Poland i The Voice Kids bacznie śledzą poczynania naszych konkursowiczów. Może się więc okazać, że VI edycja Sądeckich Młodych Talentów stanie się dla muzyków z powiatów sądeckiego, gorlickiego i limanowskiego przepustką do ogólnopolskiej kariery.

Przypomnijmy. W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział ponad sto czterdzieści muzyków, w tym duety, kwartety, zespoły i chóry, wokaliści i instrumentaliści, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrała Ania Szlagowska, która zaśpiewała utwór „Jealous” z repertuaru Labirynth. W jury zasiedli Marcin Królikiewicz - znany sądecki muzyk i dyrektor przedszkola muzycznego "Kraina Marzeń",  Katarzyna Citak - dyrektor artystyczny szkoły muzycznej w Korzennej, Mariola Pater - prezes stowarzyszenia wspierania dzieci i młodzieży 'Wszyscy Razem", Jagoda Barciszewska – zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu oraz gwiazda disco polo Kordian Wacław Cieślik z Żeleźnikowej i Piotr Krzywdziński z Kapeli Góralskiej Ciupaga

Pobierz REGULAMIN KONKURSU

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu