Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
30/01/2021 - 15:00

Konkurs o Nagrodę im. ks. prof. B. Kumora: na zgłoszenia czekamy jeszcze tydzień

Jeszcze tylko przez kilka dni będziecie mogli przesyłać zgłoszenia do tegorocznego konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Przypomnijmy, że jest to już jego dziewiąta edycja. Na wasze maile czekamy do soboty, czyli do 6 lutego.

Do zakończenia etapu przyjmowania zgłoszeń został tylko tydzień. To ostatnia chwila do namysłu. Kto, Waszym zdaniem, powinien wygrać główną nagrodę w kategorii ”Sądecki autor”? A może właśnie przeczytaliście fenomenalną książkę o Sądecczyźnie, która zasługuje na specjalne wyróżnienie?

Do udziału w konkursie organizowanym przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo ”Sądeczanin” przy wsparciu portalu i miesięcznika ”Sądeczanin” zachęcamy w szczególności wydawców, prowadzących księgarnie, bibliotekarzy, osoby reprezentujące pobliskie instytucje kultury i samorządy lokalne. Przede wszystkim jednak zaproszenia do udziału w prestiżowym wydarzeniu literackim kierujemy do odważnych autorów i czytelników portalu sądeczanin.info.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść w zakładkę: ”IX edycja konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora” i pobrać odpowiedni formularz. Oprócz imienia i nazwiska autora, tytułu książki i roku jej pierwszego wydania w treści zgłoszenia należy w kilku zdaniach opisać, dlaczego – waszym zdaniem – konkretna książka lub autor zasługują na wyróżnienie w konkursie. W przypadku kategorii ”Sądecki autor” zachęcamy również do opisania dorobku literackiego danego kandydata.

Zgłoszenia można przesłać drogą mailową na adres: sekretariat@sadeczanin.info lub pocztą na adres: Społeczno-Kulturalne Towarzystwo ”Sądeczanin”, ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz. Jedna osoba może w każdej z dwóch kategorii dokonać maksymalnie 3 zgłoszeń.

Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy

„Mecenas Czytelnictwa”Dziękujemy za przesłanie błędu