Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
05/09/2013 - 13:37

Światowe premiery Sony i BMW pod Górą Parkową

W środę firma Sony zaprezentowała w Krynicy najnowszy model smartfona XPERIA Z1, a dzisiaj firma BMW pokazała najnowszy model samochodu o silniku elektrycznym. Pokazy wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników XXIII Forum ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.
- Można mieć w domu wspaniałą lustrzankę, ale najlepszy aparat fotograficzny, to jest ten, który nosimy stale przy osobie, a pod tym względem nowy smartfon Sony jest bezkonkurencyjny – zachwalał produkt japońskiej firmy menadżer operatora sieci komórkowej Plus. Pokaz uświetnił występ znanego kabareciarza, który monologował o kryzysie wieku średniego panów po pięćdziesiątce, wzbudzając uciechę publiczności.

Nowe BMW i3, samochód typu miejskiego (niewielkie gabaryty, 4-osobowy), o napędzie elektrycznym najbardziej podobał się gościom z Azji Wschodniej. Na jednym ładowaniu (ok. 5 h) samochód przejedzie do 150 km, potem znowu trzeba baterie podpiąć do gniazdka elektrycznego. To cacko, przyjazne dla środowiska naturalnego, w Polsce będzie kosztowało ok. 150 tys. zł.

(s), fot. Własne  

  Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)