Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
05/09/2018 - 18:00

Beata Szydło zrobiła wrażenie na Młodych Liderach z całego świata

Dzisiejszy dzień dla niejednego uczestnika Forum Młodych Liderów w Nowym Sączu wiązał się ze sporymi emocjami. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Beatą Szydło, która po inspirującym przemówieniu odpowiadała na pytania wszystkich chętnych.

Beata Szydło była gościem specjalnym dzisiejszego dnia Forum Młodych Liderów. Wiceprezes Rady Ministrów RP odwiedziła dzisiaj Wyższą Szkołę Biznesu w Nowym Sączu, aby wygłosić przemowę oraz odpowiedzieć na pytania młodych, ambitnych liderów. Aula WSB była wypełniona po brzegi a młodzi uczestnicy z niecierpliwością czekali na to spotkanie.Warto wspomnieć, że Beata Szydło gościła na Forum Młodych Liderów po raz trzeci, ponieważ, jak sama wspomniała, tradycji nie można łamać i zapewne odwiedzi forum również w przyszłym roku.

Beata Szydło zaczęła swoją wypowiedź od krótkiego przesłania, skierowanego do młodych liderów znajdujących się na sali. Wspomniała, jak ważnym wydarzeniem jest Forum oraz jak rozwija się ono z roku na rok. Opowiedziała również o problemach, z jakimi boryka się Europa oraz jakie czekają nas wyzwania. Wspomniała także, że największym wyzwaniem jest obecnie kryzys demograficzny, ponieważ wielu młodych, ambitnych ludzi wyjeżdża w celach zarobkowych za granicę.

Po zakończonym przemówieniu Beata Szydło odpowiadała zarówno na pytania prowadzącego jak również młodych liderów, którzy zafascynowani jej przemową chcieli zaczerpnąć głębszych informacji na interesujące ich tematy. Chętnych do zadawania było sporo, jednak z powodu ograniczenia czasowego Beacie Szydło udało się odpowiedzieć wyczerpująco na pytania tylko kilku uczestników. 

film: forum-leaders.eu

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)