Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Tego jeszcze na Sądecczyźnie nie było! Przeżyjmy to jeszcze raz! [WIDEO]
Od Festiwalu Lachów i Górali co prawda minęło już kilka tygodni, ale wieść o tym niezwykłym wydarzeniu, bezprecedensowym w skali Sądecczyzny i kraju nadal niesie się po naszym regionie i nie tylko. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników folkloru i samych uczestników imprezy przedstawiamy niepublikowaną dotąd wideo relację z korowodu inaugurującego imprezę w Piwnicznej-Zdroju.
30/09/2021
Prezentujemy cykl artykułów poświęconych 50 zespołom, które wystąpią podczas Festiwalu Lachów i Górali. Wielkie wydarzenie zainaugurowane lachowsko-góralskim korowodem rozpocznie się już 10 września w Piwnicznej-Zdroju. Przedstawiamy Zespół Regionalny MYSTKOWIANIE z Mystkowa prezentujący folklor Lachów Sądeckich.
31/08/2021
Prezentujemy cykl artykułów poświęconych 50 zespołom, które wystąpią podczas Festiwalu Lachów i Górali. Wielkie wydarzenie zainaugurowane lachowsko-góralskim korowodem rozpocznie się już 10 września w Piwnicznej-Zdroju. Przedstawiamy Zespół Regionalny PODEGRODZIE z Podegrodzia prezentujący folklor Lachów Sądeckich.
31/08/2021
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-gospodarka