Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
10/09/2022 - 11:40

Piwniczna: raz słońce, raz deszcz. A rodzinna zabawa na całego trwa na Festiwalu Biegowym [ZDJĘCIA]

Nieważna jest pogoda, ważna jest gorąca atmosfera. Fani górskich biegów po raz kolejny przyjechali do Piwnicznej. Niektórzy całymi rodzinami. – My zaraz idziemy biegać, a nasze maluchy są pod dobrą opieką w specjalnej strefie dla dzieci – mówią Marcin i Weronika z Przemyśla. Nasza czteroletnia córka zaraz zabrała się za rysowanie, bo do wygrania są nagrody. Wszystkie dzieci to uwielbiają.

Na Festiwalu Biegowym jeździmy już od kilku lat, ale w Piwnicznej jesteśmy pierwszy raz.  Przyjechaliśmy spontanicznie- mówią Marcin Socha i Weronika Klinger. - Nasza konkurencja to „Sądecka dycha po rekord”. Właśnie szykujemy się do startu.

 -Zabraliśmy my ze sobą naszą czteroletnią córkę. My szykujemy się do startu, a Julkę zostawiany pod dobrą opieką. Zorganizowanie strefy dla dzieci to znakomity pomysł. Dzięki temu można przyjechać całą rodziną i zarażać dzieci pasją do biegania.

Festiwalowa strefa dzieci to mnóstwo atrakcji – mówi Gabrysia Biskup, jedna z opiekunek. Mamy gry planszowe, kącik czytelniczy, zawody sprawnościowe i kącik filmowy. Do  tego mnóstwo konkursów z nagrodami. Na pewno maluchy nie będą się z nami nudzić, a rodzice mają spokojną głowę.

Nie tylko dzieci biegaczy można zostawić pod dobrą opieką. Pogoda nie odstraszyła mieszkańców z Piwniczej i okolicznych miejscowości. - Stare skandynawskie porzekadło mówi, że nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania – mówią niezrażeni  biegacze i kibice.([email protected]) fot.jm  

Rodzice biegają, dzieci się bawią na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej
Mnóstwo atrakcji w Strefie Dzieci zaoferował rodzinom Festiwal Biegowy w Piwnicznej.


Dziękujemy za przesłanie błędu