Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
02/10/2022 - 16:15

Już można zapisać się na 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju!

Ruszyły zapisy na przyszłoroczny, 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Już można się rejestrować na stronie festiwalbiegowy.pl na najlepsze wydarzenie biegowe w Polsce!

Zarejestruj się na14.Festiwal BIegowy

Już teraz warto zarejestrować się na 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. To największe wydrzenie biegowe w Polsce, z pulą nagród sięgającą pół miliona złotych. W tym roku na metę wszystkich, prawie trzydziestu biegowych dystansów, dotarło w Piwnicznej-Zdroju 3,5 tysiąca osób. Prawie 400 osób wzięło udział w aktywnościach rowerowych (PUKY race oraz wyprawy KTM e-kspedycja).

W Miasteczku Biegowym na Nakle gościliśmy uczestników wielkiego Festiwalu Lachów i Górali, kibiców, rodziny, osoby towarzyszące i turystów, którzy odwiedzali Strefę Dzieci i pełną regionalnych przysmaków (dziękujemy Kołom Gopodyń Wiejskich!) Strefę Gastro oraz brali udział w spotkaniach i panelach Salonu Przemysłu Turystycznego. Mieliśmy okazję skosztować tysięcy pysznych lodów KORAL oraz bezpłatnych słodyczy z wielkiego Trucka firmy Wawel.

W przyszłym, 2023 roku - z pewnością możemy to już zapowiedzieć - podczas 14. Festiwalu Biegowego - będzie jeszcze ciekawiej, jeszcze szybciej i lepiej! Już dziś zarezerwujcie więc sobie weekend od 8 do 10 września 2023 roku. Do zobaczenia w Piwnicznej! Tu się biega! ([email protected])

Regulamin 14. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-ZdrojuDziękujemy za przesłanie błędu