Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
11/09/2022 - 11:15

Czy świeci słońce czy pada deszcz są hitem w Piwnicznej. Wszyscy jedzą tutaj darmowe lody od Korala

Śmietankowe, owocowe, czekoladowe, na patyku, w wafelku czy kubeczku, zawsze robią furorę na Festiwalu Biegowym. I to niezależnie od pogody, bo jak mówi reklamowy slogan sądeckiej firmy, „zawsze jest pora na lody Koral.”

czytaj też Fascynująca podróż do przeszłości. Pokazują za darmo w Piwnicznej filmy VR i hologramy [WIDEO][ZDJĘCIA] 

Raz po raz a to zza chmury wychodzi słońce, a to leje rzęsisty deszcz. Fani biegów górskich, którzy przyjechali do Piwnicznej  muszą się nie tylko mierzyć z wymagającymi wysiłku trasami, ale także z kapryśną aurą. Jedno jest niezmienne na Festiwalu Biegowym. Niezależnie od pogody wszyscy zajadają się lodami firmy Koral.

czytaj też Biznes ze sportowcami dobrze wychodzi na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej

Stojące w namiotach lodówki są wypełnione nimi po brzegi. Można w nich przebierać do woli. Są lody śmietankowe, owocowe, czekoladowe, na patyku, w kubeczku  i  w wafelku w kształcie rożka. Wszystkie robią furorę. Zajadają się nimi i sportowcy i kibice. Ile lodów przywiozła sądecka firma na Festiwal Biegowy? Skoro impreza przyciągnęła ponad pięć tysięcy sportowców, którzy często przyjeżdżają z rodzinami, do tego dochodzą kibice i mieszkańcy okolicznych miejscowości, łatwo policzyć, że  jest tutaj prawdziwe morze lodowych przysmaków. ([email protected] ) fot.jmDziękujemy za przesłanie błędu