Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
01/07/2023 - 15:45

Piękna rodzina spacerowała koło mostu 700-lecia w Nowym Sączu. Dała się jeszcze sfotografować [ZDJĘCIA]

Dzikie zwierzęta spacerujące po ulicach Nowego Sącza generalnie już nikogo nie dziwią. Nowosądeczanie widzieli chodzące po ulicach czy terenach zielonych lisy, dziki, sarny, jelenie, a po osiedlu Chruślice pod koniec maja spacerował po drodze młody niedźwiedź. To zwierzę wywołało w mieście spore poruszenie. Teraz nasz stały czytelnik – pan Norbert natknął się na taką piękną, dziką rodzinę.

Już nie tylko sprytne lisy czy dziki stały się piechurami po Nowym Sączu. Pan Norbert nasz stały czytelnik natknął się dzisiaj rano na sarnią rodzinkę. Widok raczej niespotykany.

- Dzisiaj przed godz. 9.00 przejeżdżałem na rowerze ścieżką w rejonie mostu 700 – lecia i natknąłem się na taki ładny widok – pisze pan Norbert. – Tym razem sarnia rodzina. Coś takiego w mieście widzi się rzadko, ale jak widać to możliwe. Sarenka spacerowała z dwoma młodymi koło mostu 700 – lecia.

Ta sarnia rodzina jest widywana w tej części miasta od kilku dni. Między innymi w rejonie ulicy Browarna po stronie Kamienicy.

([email protected], Fot. Czytelnik – Pan Norbert – dziękujemy), © Materiał chroniony prawem autorskim.

Taka piękna rodzina spacerowała koło mostu 700 – leciał w Nowym Sączu. Dała się jeszcze sfotografować [ZDJĘCIA]
Dzikie zwierzęta spacerujące po ulicach Nowego Sącza generalnie już nikogo nie dziwią. Nowosądeczanie widzieli chodzące po ulicach czy terenach zielonych lisy, dziki, sarny, jelenie, a po osiedlu Chruślice pod koniec maja spacerował po drodze młody niedźwiedź. To zwierzę wywołało w mieście spore poruszenie. Teraz nasz stały czytelnik – pan Norbert natknął się na taką piękną rodzinę.


Dziękujemy za przesłanie błędu