Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
27/02/2023 - 20:00

Muszyna: wymień stary piec, dostaniesz znaczne dofinansowanie. Nadal masz taką możliwość

Mieszkańcy Miasta i Gminy Muszyna nadal mają możliwość uzyskania znacznej dotacji na wymianę kotłów. Władze uzdrowiska zachęcają zainteresowanych do składania wniosków.

Mieszkańcy Miasta i Gminy Muszyna nadal mają możliwość uzyskania znacznej dotacji na wymianę kotłów. 

-Nie wyczerpano jeszcze puli wniosków na wymianę kotłów dla mieszkańców-poinformował burmistrz Jan Golba, na sesji rady miasta (24 luty). 

-Warto skorzystać z dofinansowania, na wymianę kotłów do 8 tysięcy złotych, modernizację instalacji do 6 tysięcy złotych, na prace termomodernizacyjne, do 25 tyś. złotych.

Władze uzdrowiska zapraszają mieszkańców do wymiany kotłów. Jeśli budynek nie ma dostępu do sieci gazowej, istnieje możliwość wymiany kotła na biomasę. 

czytaj też: Muszyna: regionalna i modernistyczna, dwie wersje stacji kolejki gondolowej na Malnik. Którą wybiorą

Deklaracja jest do pobrania na stronie MiGU Muszyna lub odebrania w Urzędzie Miasta. Tutaj też można uzyskać szczegółowych informacji lub tel. 18 477 79 22.

W ramach programu, poza dofinansowaniem na wymianę kotła, można dodatkowo uzyskać do 25 000 zł dofinansowania na docieplenie ścian, stropodachu, wymianę stolarki okiennej czy drzwiowej oraz do 8 000 zł na modernizację instalacji grzewczej. (MK) fot. (MK), arch. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu