Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
21/11/2019 - 19:45

Zaczyna być normalnie. Przecież nie żyjemy na odludziu!

Nowy Sącz centrum wszechświata. No, może aż tak dobrze jeszcze nie jest, ale zaczynamy się plasować przynajmniej w krajowej czołówce. Po ekonomistach i skromnych twórcach firm, do polskiej ekstraklasy dołączyli radni.


Witamy nowosądeckich radnych i samorządowców w czołówce peletonu najbardziej wrzaskliwych postaci (wprawdzie polskiej, acz cały czas) lokalnej  polityki. No, bo, kurczę, co... Dalczego wciąż w w cienu macie pozostawać, o Kariatydy Sądecczyzny, ogólnopolskich swarów i kąsań? Wszak zęby wasze nie mnie ostre niż Schetynów Jakich'ś czy Kamyszów. Już wcześniej zrozumiał to jeden taki z Chełmca.

A może opinie te krzywdzą was, o, łagodni? Przecież nic, tylko prawda i zapobiegliwość wam przyświecają. Łagodność i przyszłowzroczność. Dobrostan ogółu, cnoty pożądliwość waszym celem jedynym jest...

A tak, całkiem serio. W mieście typu Nowy Sącz człowiek siedzi dlatego, żeby złapać właściwy dystans do ogólnopolskich wydarzeń. Politycznych burz, przekomarzań i nienawistnych wypowiedzi. Przecież tu, w powiecie, wszyscy się znamy, może nie do końca zgadzamy, ale - jeśli nie lubimy - to przynajmniej tolerujemy. Ot, tak, po sąsiedzku.

([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu