Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
19/07/2019 - 15:20

Od zawsze na Festiwalu Biegowym w Krynicy? Odbierz niespodziankę!

W 2019 roku Fundacja „Festiwal Biegów” świętuje dziesięciolecie działalności. - Z tej okazji chcemy uhonorować tych biegaczy, którzy są z nami od początku TAURON Festiwalu Biegowego, czyli naszego sztandarowego projektu - informują gospodarze krynickiego święta biegów.

Od wielu miesięcy analizujemy wyniki biegów festiwalowych i wyłoniliśmy już grupę uczestników, którzy rokrocznie zjeżdżają do uzdrowiska. Ponieważ jednak na przestrzeni lat część konkurencji i klasyfikacji miało charakter rekreacyjny, część osób nie kończyła z różnych powodów swoich startów, przez co nie znalazła się w formalnym zestawieniu finiszerów, a część uczestników - szczególnie Panie - zmieniły nazwisko, prosimy Was o kontakt i podzielenie się z nami historią swoich startów.

Należysz do grona osób, które w Krynicy-Zdroju startowały już dziewięciokrotnie? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wypełnij formularz online (kliknij w poniższą grafikę) i wskaż swoje historyczne starty, a także swoje plany startowe na tegoroczną, jubileuszową edycję.

10. TAURON Festiwal Biegowy, który startuje już 6 września w Krynicy-Zdroju, będzie okazją do uroczystego podsumowania tego wszystkiego, co wydarzyło się w ostatniej dekadzie na krynickim deptaku i festiwalowych trasach w Beskidzie Sądeckim. Chcemy osobiście podziękować Wam za tę wieloletnią, wspólną przygodę! Szykujemy niespodzianki!

Z biegowym pozdrowieniem!

źródło: Fundacja „Festiwal Biegów”Dziękujemy za przesłanie błędu